Zapraszamy na całkiem nowe zajęcia fabularne dla dzieci w wieku 5 - 8 lat. 

Przygoda dla małych kucyków z Equestrii właśnie się rozpoczyna! Wyrusz do świata Equestrii w grzę fabularnej „Equestria - Puść wodze fantazji!”.
Gwarantowane wspólne kucykowe historie pełne magii, przyjaźni i nauki poprzez zabawę! 

„Equestria – puść wodze fantazji!” To gra, w której prowadzący, zwany mistrzem gry, zaczyna snuć opowieść dziejąca się w świecie bajkowych koników, zaś pozostali uczestnicy grają ich role. Na początku decydują jakimi chcą być kucykami i zaznaczają swoje wybory na specjalnej karcie postaci, na której mogą również narysować zwierzaka, w którego się wcielą. Od tego momentu uczestnicy odgrywają swoje kucyki i kierują ich losami wspólnie z mistrzem gry.

W przygodach często chodzi o sprytne, pokojowe rozwiązanie problemu razem ze swoimi przyjaciółmi. Nierzadko dobrym pomysłem będzie rozwiązanie zagadki, narysowanie lub pokazanie czegoś.

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
ZIMOWA AKADEMIA PASJI


Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 13 lat na najfajniejsze zajęcia Zimowe w Warszawie.

więcej...
Kucykowa Opowieść - edukacyjna gra fabularna
więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]