Kucykowa Opowieść - edukacyjna gra fabularna

Zapraszamy na nowe zajęcia fabularne dla dzieci w wieku 5 - 8 lat. 

Przygoda dla małych kucyków z Equestrii właśnie się rozpoczyna! Wyrusz do świata Equestrii w grzę fabularnej „Equestria - Puść wodze fantazji!”.
Gwarantowane wspólne kucykowe historie pełne magii, przyjaźni i nauki poprzez zabawę! 

„Equestria – puść wodze fantazji!” To gra, w której prowadzący, zwany mistrzem gry, zaczyna snuć opowieść dziejąca się w świecie bajkowych koników, zaś pozostali uczestnicy grają ich role. Na początku decydują jakimi chcą być kucykami i zaznaczają swoje wybory na specjalnej karcie postaci, na której mogą również narysować zwierzaka, w którego się wcielą. Od tego momentu uczestnicy odgrywają swoje kucyki i kierują ich losami wspólnie z mistrzem gry.

W przygodach często chodzi o sprytne, pokojowe rozwiązanie problemu razem ze swoimi przyjaciółmi. Nierzadko dobrym pomysłem będzie rozwiązanie zagadki, narysowanie lub pokazanie czegoś.

Powrót do listy
Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję