Wieczorne Spotkania z Planszówkami AP

Wieczorne Spotkania z Planszówkami AP

Opis zajęć

Zapraszamy wszystkich - fanów planszówek i tych, którzy w gry bez prądu zbyt często nie grają -  na Wieczorne spotkania z planszówkami w Akademii Pasji. 
Zapewniamy gry planszowe, stoły do grania, dobrą zabawę, a czasem nawet ciastka :)


W wybrane czwartki (informacje na temat dat spotkań zamieszczamy na stronie naszego sklepu gier planszowych, oraz na Facebook'u PlanszówekAP). Możecie do nas przyjść sami, lub ze znajomymi i pograć w tytuły dostępne w naszej Wypożyczalni. Możecie też przynieść ze sobą swoje ulubione tytuły - chętnie z Wami zagramy :)

Chcielibyśmy, aby Planszówki AP nie były tylko miejscem zakupów, ale również miejscem, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej o współczesnych grach planszowych i zasięgnąć porady na ich temat. Podczas każdego spotkania animatorzy PlanszówekAP proponują inny zestaw gier. Czy to imprezowych, startegicznych, narracycjnych czy ekonomicznych. Możliwości jest wiele :) Animatorzy wytłumaczą zasady, pomogą w rozgrywkach, czy po prostu będą się z Wami dobrze bawić!

Nasze wieczorne spotkania przeznaczone są dla dorosłych. Jeśli jesteś zainteresowany Rodzinnym graniem, zajrzyj TUTAJ
Więcej informacji na Faceboku Planszówki AP 

Prowadzący

Sofia Lewandowska

Sofia Lewandowska

Artystka wyobraźni :)

Od dziecka wymyśla różne gry i zabawy. Posiada wyższe wykszałcenie z zakresu event managementu, a także ukończone kursy animatora czasu wolnego, animatora czasu wolnego dla dzieci i kurs wychowacy kolonijnego. Prowadzi urodziny dla dzieci, jest animatorem na wielu grach miejskich i wydarzeniach kulturalnych, uwielbia fantastykę, gry planszowe i fabularne.

Zapisz się

Cena zajęć

15 zł / osoba - Wstęp
(prosimy zajrzeć do regulaminu, pod pewnymi warunkami wstęp jest wolny)
 

Terminy zajęć

CZWARTEK (wybrane terminy)
18:30 - 22:00, Grupa od 16 roku życia
Informacje na Facebooku PlanszówkiAP (@planszowkiap)
Zapisy nie są wymagane, ilość miejsc ograniczona. 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję