Rodzinne spotkania z planszówkami w Akademii Pasji

Czy lubicie grać w gry planszowe?

My jesteśmy fanami gier planszowych, którzy postanowili stworzyć wypożyczalnie i sklep Planszówki AP z pasji do tej formy spędzania wolnego czasu z rodziną i znajomymi.

Zapraszamy więc wszystkich - fanów planszówek i tych, którzy w gry bez prądu zbyt często nie grają -  na Rodzinne spotkania z planszówkami w Akademii Pasji. 


W niektóre soboty (informacje na temat dat spotkań zamieszczamy na naszej stronie www.akademiapasji.pl oraz na Facebook'u) możecie do nas przyjść i w rodzinnym gronie pograć w najnowsze gry dostępne w naszej Wypożyczalni. Możecie też przynieść ze sobą swoje ulubione tytuły - chętnie pogramy w nie z Wami. 

Chcielibyśmy, aby Planszówki AP nie były tylko miejscem zakupów, ale również miejscem, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej o współczesnych grach planszowych i zasięgnąć porady na ich temat.

Podczas każdego spotkania animatorzy PlanszówekAP proponują inny zestaw gier rodzinnych; wytłumaczą zasady, pomogą w rozgrywkach, czy po prostu będą się z Wami dobrze bawić!

Spotkania trwają w godz. 14:00-17:00
Wiek: bez ograniczeń

Wstęp 10 zł (prosimy zajrzeć do regulaminu, pod pewnymi warunkami wstęp jest wolny) zapisy nie są wymagane, ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji: http://planszowkiap.pl/index.php?main_page=infotext_two 

zapisz się
Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze letnie zajęcia w Warszawie.

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]