Rodzinne spotkania z Planszówkami AP

Rodzinne spotkania z Planszówkami AP

Opis zajęć

Zapraszamy wszystkich - fanów planszówek i tych, którzy w gry bez prądu zbyt często nie grają -  na Rodzinne spotkania z planszówkami w Akademii Pasji. 

W wybrane soboty (informacje na temat dat spotkań zamieszczamy na naszej stronie www.akademiapasji.pl oraz na Facebook'u) możecie do nas przyjść i w rodzinnym gronie pograć w najnowsze gry dostępne w naszej Wypożyczalni. Możecie też przynieść ze sobą swoje ulubione tytuły - chętnie pogramy w nie z Wami. 

Chcielibyśmy, aby Planszówki AP nie były tylko miejscem zakupów, ale również miejscem, w którym można dowiedzieć się czegoś więcej o współczesnych grach planszowych i zasięgnąć porady na ich temat. Podczas każdego spotkania animatorzy PlanszówekAP proponują inny zestaw gier rodzinnych; wytłumaczą zasady, pomogą w rozgrywkach, czy po prostu będą się z Wami dobrze bawić!

Spotkania trwają w godz. 14:00-17:00
Wiek: bez ograniczeń

Wstęp 15 zł (prosimy zajrzeć do regulaminu, pod pewnymi warunkami wstęp jest wolny) zapisy nie są wymagane, ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji znajduje się na naszym Facebooku.

Zapisz się

Cena zajęć

Terminy zajęć

BIAŁOŁĘKA
SOBOTY (Po zebraniu się grupy min 4 osób, podamy termin spotkania)
Godz. 14:00 - 17:00

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję