Urodziny

Każde przyjęcie urodzinowe w Akademii Pasji jest inne. Wykorzystując ofertę naszych zajęć oraz sal tworzymy niepowtarzalne warsztaty urodzinowe. Skomponuj własne urodziny z naszej oferty!
Warsztaty, poczęstunek, dekoracja sali, zabawa taneczna, malowanie buziek, piniata? Skomponuj wybarany zestaw urodzinowy! Opis i cennik poniżej.


Nasze warsztaty urodzinowe

  • Rysunek 3D PEN

Wiek uczestników: od 6 lat
Czas warsztatów: 90 minut (maksymalnie 10 osób)

Wyobrażasz sobie rysowanie w powietrzu magicznym ołówkiem? Teraz to możliwe! Za pomocą tego niezwykłego długopisu twórz przestrzenne obiekty użytkowe. Warsztaty łączą w sobie wiele dyscyplin: plastyczne, konstruktorskie, kreacyjne oraz nowe technologie. Działanie w tej dziedzinie rozwija wyobraźnię przestrzenną, umiejętności manualne oraz wspiera skupienie uwagi na wykonywanej pracy. Tworzymy dedykowane scenariusze zajęć dostosowane do wieku i upodobań dzieci.
 


  • Ogród zamkniety w słoiku

Wiek uczestników: od 6 lat

Czas warsztatów: 90-120 minut w zalezności od wieku dzieci
Załóż swój własny ekosystem w szklanym słoju i zaaranżuj wewnatrz bajkową scenę. Stwórz zaczarowany ogród z roślin, mchu, kamieni i innych dodatków. Naucz się jak dbać o zieleń, by cieszyła oko przez długi czas. Miej w zasięgu wzroku swój własny kawałek natury.


  • Eksperymenty

Wiek uczestników: od 5 lat
Czas warsztatów: 60 minut 
Podczas naszych warsztatów uczestnicy, pod okiem doświadczonych instruktorów, będą indywidualnie lub w parach wykonywać eksperymenty - mieszać, dodawać, sprawdzać i obserwować jak niesamowity i zaskakujący jest świat nauki. Dzieci wykonują doświadczenia samodzielnie, tak aby lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zjawisko. Na zakończenie warsztatów dzieci wykonują eksperyment do domu, taki żeby przypominał im o omawianych zjawiskach.


  • Plastyka/Ekodesign

Wiek uczestników: od 5 lat
Czas warsztatów: 90 minut 
Zajęcia dla fanów świata sztuki, pędzle, kredki i farby w dłoń! A może wolisz twórcze wykorzystanie odpadów? - Plastikowych butelek, papierowych rolek? Na warsztatach storzymy piękną formę w duchu zero-waste. Temat oraz forma realizacji zostanie omówiona indywidualnie.


  • Szycie dla dzieci

Wiek uczestników: od 7 lat
Czas warsztatów: 120 minut (maksymalnie 7 osób)

Posługiwanie się igłą i nitką to umiejętność, którą każdy z nas powinien nabyć. Uczymy posługiwania się tymi narzędziami oraz spróbujemy swoich sił przy maszynie do szycia tworząć praktyczne przedmioty. Zajęcia rozwijające umiejętności manualne, nakłaniające do skupienia i przynoszące satysfakcję ze zrealizowanej pracy zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. 


  • Warsztaty RPG

Wiek uczestników: od 8 lat
Czas warsztatów: 180 minut (maksymalnie 6 osób)

Role Playing Games (RPG) jest to gra fabularna, do której wystarczy kartka papieru, kilka kostek i szczypta wyobraźni.
Mistrz Gry (prowadzący), jako narrator przedstawia świat gry. Opisuje to, co widzą gracze, nakreśla tło fabuły i odgrywa drugoplanowe postaci występujące w grze. Gracze zaś są głównymi bohaterami, czynnie biorącymi udział w fabule – podejmują decyzje, deklarują czynności do wykonania. Decydują ostatecznie o tym, jak historia się potoczy. Jeśli czynność jest wyzwaniem, rzucają określoną pulą specjalnych kostek do gry, by zobaczyć jak dobrze im poszło. O sukcesie wyzwań decyduje również kreatywność, nieszablonowe myślenie i odgrywanie działań postaci. Tematyka zawsze jest dostosowana do wieku uczestników.


  • Kucykowa opowieść - RPG dla najmłodszych i nie tylko :)

Wiek uczestników: od 7 lat
Czas warsztatów: 120 minut (maksymalnie 6 osób)


  • Tematyczne turnieje planszówkowe

Wiek uczestników: od 6 lat
Czas warsztatów: 60 - 90 minut

Gry planszowe rozbudzają wyobraźnię, przemycają treści edukacyjne, uczą zdrowego współzawodnictwa, a także są wspaniałą alternatywą do wszechobecnych rozrywek elektronicznych. Tworzymy dedykowane scenariusze, do wieku, upodobań oraz czasu warsztatu. Stworzymy tematyczny turniej planszówkowy, wykorzystując bogatą ofertę naszej wypożyczalni. 

 

CENNIK URODZINOWY
RODZAJ USŁUGI CENA OPIS
Wynajęcie sali urodzinowej - sala taneczna (opcjonalne) 150zł/h Cena obejmuje wynajęcie sali wyposażonej w stoły, krzesła, obrusy i jednorazową-urodzinową zastawę stołową (kubeczki, talerzyki, łyżeczki, trąbki i czapeczki urodzinowe). Sala zostanie udekorowana lampionami i balonami, a przy wejściu będzie czekać na gości girlanda. Dodatkowo udostępniamy sprzęt grający - głośniki, laptop, oraz rzutnik do prowadzenia dyskoteki oraz karaoke. Uwaga w czas wynajmu sali włączone są również wartsztaty!
Poczęstunek (opcjonalnie) 35zł/ osoba
(minimum 10 os.)
Pakiet poczęstunkowy: zimne napoje (woda, sok), chrupki, chipsy, żelki, pianki.
Opieka animatora (opcjonalnie) 80 zł/h (maks.1 animator na 10 dzieci) Aniamacja zabaw muzyczno-ruchowych
Autorska piniata  (opcjonalnie) 80 zł  Piniata w wybtanym kształcie tworzona na zamówienie. Dotychczas realizowane wzory - koty, smoki, pokemony, pszczółka. Wsad do piniaty w Państwa zakresie. Zamówienia przyjmujemy minimum na tydzień przed terminem urodzin.
Zaproszenia urodzinowe (opcjonalne) 1,50 zł/sztuka Ozdobne zaproszenia urodzinowe od Akademii Pasji 
Serwis urodzinowy w kąciku dla rodziców (opcjonalne) 5 zł/osoba W trakcie urodzin udostępniamy strefę dla rodziców, w ramach tej strefy udostępniamy zastawę do kawy (filiżanki, talerzyki, łyżeczki) oraz naczynia na poczęstunek. Do dyspozycji ekspres ciśnieniowy oraz czajnik. Napoje oraz poczęstunek we własnym zakresie. (Opłata za rodziców naliczana jest od rzeczywistej  iczby doroslych gości w dniu urodzin)
WARSZTATY
RODZAJ WARSZTATÓW CZAS  CENA
Rysunek 3D PEN  90' 70 zł/osoba (minimum 6, maksimum 10)
Ogród w słoiku 90'-120' 80 zł/osobę (minimum 10 osób)
Eksperymenty 60' 550 zł (do 10 osób) 620 zł (do 15 osób) 675 zł (do 20 osób)
Plastyka/Ekodesign 90' 70 zł/ osoba (minimum 6 osób)
Szycie dla dzieci 120' 600 zł (maks. 7 osób)
Warsztaty RPG 180' 600 zł ( maks. 6 osób)
Warsztaty RPG - Kucykowa opowieść 120' 500 zł (maks. 6 osób)
Tematyczne turnieje planszówkowe 60'-90' 200 zł/h + 5 zł/uczestnika

 

Organizacja warsztatów urodzinowych zależna jest od wyboru warsztatów oraz dostępności sal w wybranym terminie. W sparawie ustalenia terminu prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Akademii Pasji pod numerem: 601 185 720

Powrót do listy
Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję