Oferta dla szkół

Organizujemy twórcze warsztaty dla szkół i grup szkolnych. Przyjedziemy do Twojej szkoły lub zorganizujemy warsztaty w siedzibie Akademii Pasji. Oferta warsztatów jest zróżnicowana tematycznie oraz pod wzgledem wieku odbiorców. Oferta w dalszym ciągu się rozszerza w odpowiedzi na Państwa potrzeby.


Warsztaty konstruktorskie - modele Ugears

Wiek uczestników: 6 - 10 lat I Czas warsztatów: 45 minut 
Grupa maks. 30 osób 
Cena warsztatów: 150 zł + 10 zł/uczestnik

Warsztaty konstruktorskie to zajęcia modelarskie z elementami materiałoznawstwa, rozwijające motorykę małą i kreatywność. Zajęcia uczące cierpliwości, skupienia oraz rozbudzające wyobraźnię przestrzenną. Efektem pracy jest ruchomy model złożony z drewnianych elementów.

Szycie filcowych breloków
Wiek uczestników: 6 - 12 lat I Czas warsztatów: 60 minut 
Grupa maks. 30 osób 
Cena warsztatów: 200 zł + 10 zł/uczestnik

Posługiwanie się igłą i nitką to umiejętność, którą każdy z nas powinien nabyć. Uczymy posługiwania się tymi narzędziami w sposób bezpieczny, przy okazji szycia fantazyjnych filcowych breloków. Zajęcia rozwijające umiejętności manualne, nakłaniające do skupienia
i przynoszące satysfakcję ze zrealizowanej pracy zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. 

Tematyczne turnieje planszówkowe
Wiek uczestników: 6 - 18 lat I Czas warsztatów: 45-120 minut 
Grupa maks. 30 osób
Cena warsztatów: 150 zł/h + 5 zł/uczestnik

Gra planszowa jako forma realizacji tematu lekcji języka polskiego, matematyki, geografii, biologii czy historii? Jak najbardziej! Gry planszowe rozbudzają wyobraźnię, przemycają treści edukacyjne, uczą zdrowego współzawodnictwa, a także są wspaniałą alternatywą do wszechobecnych rozrywek elektronicznych. Tworzymy dedykowane scenariusze, które wpisują się w realizacje podstawy programowej. Stworzymy tematyczny turniej planszówkowy, wykorzystując bogatą ofertę naszej wypożyczalni. Zapraszamy nauczycieli do przeprowadzenia wspólnie niestandardowej i niezapomnianej lekcji.

Ogród zamkniety w słoiku
Wiek uczestników: 6 - 14 lat I Czas warsztatów: 90-120 minut 
Grupa maks. 25 osób
Cena warsztatów: 250 zł + 35zł/uczestnik

Załóż swój własny ekosystem w szklanym słoju i zaaranżuj wewnatrz bajkową scenę. Stwórz zaczarowany ogród z roślin, mchu, kamieni i innych dodatków. Naucz się jak dbać o zieleń, by cieszyła oko przez długi czas. Miej w zasięgu wzroku swój własny kawałek natury.

Rysunek 3D PEN
Wiek uczestników: 6 - 15 lat I Czas warsztatów: 90 minut 
Grupa maks. 10 osób 
Cena warsztatów: 200 zł + 15zł/uczestnik

Wyobrażasz sobie rysowanie w powietrzu magicznym ołówkiem? Teraz to możliwe! Za pomocą tego niezwykłego długopisu twórz przestrzenne obiekty użytkowe. Warsztaty łączą w sobie wiele dyscyplin: plastyczne, konstruktorskie, kreacyjne oraz nowe technologie. Działanie w tej dziedzinie rozwija wyobraźnię przestrzenną, umiejętności manualne oraz wspiera skupienie uwagi na wykonywanej pracy.

Ekodesign
Wiek uczestników: 6 - 14 lat I Czas warsztatów: 90 minut 
Grupa maks. 30 osób I 
Cena warsztatów: 200 zł + 10zł/uczestnik

Twórcze wykorzystanie worków foliowych, plastikowych butelek, papierowych rolek? Na warsztatach storzymy piękną formę w duchu zero-waste. Temat oraz forma realizacji zostanie omówiona indywidualnie.

Spotkanie z maszyną do szycia - Portfelik na najcenniejsze skarby - tylko w siedzibie Akademii Pasji
Wiek uczestników: 6 - 14 lat I Czas warsztatów: 60-90 minut 
Grupa maks. 12 osób 
Cena warsztatów: 250 zł + 10zł/uczestnik

Szycie może stać się prawdziwą pasją. Spróbuj swoich sił przy maszynie do szycia! Na warsztatach nauczymy postawowej obsługi sprzętu oraz rodzaje ściegów.  Stworzymy filcowe portfeliki na najcenniejsze skarby lub etui na telefon.

Warsztaty animacji filmowej - kretywne wykorzystanie smartfona
Wiek uczestników: 11 - 18 lat I Czas warsztatów: 180 minut
Grupa maks. 30 
Cena warsztatów: 400 zł + 10zł / uczestnik
Od scenariusza do realizacji animacji poklatkowej. Pracując w grupach stworzymy od podstaw własny film! Poznamy historię oraz technikę tworzenia fimu animowanego od podstaw i do tego kreatywnie wykorzystamy element naszej codzienności - smartfon. 

Oferujemy bezpłatny dojazd do placówki w obrębie 10 km, powyżej tej odległości doliczamy kwotę za dojazd, ta zostanie omówiona indywidualnie.
W przypadku większej ilości grup cena może ulec negocjacji.

 

 

Powrót do listy
Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję