Karnet malucha

Wychodząć naprzeciw Państwa oczekiwaniom w roku szkolnym 2020/2021 stworzyliśmy pakiet zajęć dla najmłodszych, który pozwala na swobodne korzystanie z oferty bez obawy o utratę wykupionych zajęć. 

Na jakie zajęcia obowiązuje karnet?
Karnet obowiązuje na wszystkie zajęcia oznaczone zielonym piktogramem organizowane przez Akademię Pasji -  Bajkolandia, Zmysłolandia, Baby Loves Music, Wieczorne kołysanki oraz Plastyka dla najmłodszych.

Jaka jest ważność karnetu?
Karnet jest ważny przez 5 tygodni od daty zakupu. Można go wykorzystać w ciągu tygodnia na różnych zajęciach jak i przez cały okres ważności, przychodząc na wybrane zajęcia raz w tygodniu. Nie trzeba się zatem martwić utratą zajęć przez nagły wyjazd czy chorobę.

Czy to się opłaca?
Zdecydowanie tak! Wszystkie zajęcia dla maluszków to koszt 60 zł za spotkanie, w karnecie cena za pojedyncze zajęcia spada do 45 zł! Jesli maluszek nie odnajduje się w danej grupie lub na wybranych zajęciach zawsze można to zmienić! Opcji mamy bardzo wiele -  prowadzimy zajęcia proranne, a także popołudniowe.
Cena ta nie dotyczy zajęć Wieczorne Kosłysanki, których koszt wynosi od 25 zł za spotkanie.

Czy obowiązują zapisy?
Tak, ze wzgledu na sytuację zwiazaną z Covid-19 utrzymujemy limit osób w grupie - do 8 małych uczestników + rodzic. Zgłoszenia na dane zajęcia można dokonać telefonicznie, SMS-em oraz drogą elektoniczną.

 

Powrót do listy
Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję