Ferie zimowe 2022 w Akademii Pasji

Czy ferie zimowe bez wyjazdu mogą być udane i efektywnie spędzone? Tak! Zapraszamy dzieci, młodzież, a w tym roku nawet dorosłych na zajęcia i kursy podczas ferii zimowych 2022!
Spędzamy czas twórczo rozwijając swoje zainteresowania, poszukując nowych wyzwań i umijętności! Działamy w kameralnych grupach! Tej zimy mamy w ofercie 5 różnych kursów, dla różnych grup wiekowych, kilkugodzinne, całodniowe oraz różnorodne tematycznie!

Poniżej przedstawiamy ofertę kursów ferii zimowych 2022 w Akademii Pasji!

2 turnusy Zimowej Akademii Pasji - to najbardziej urozmaicona pod względem zajęć opcja w z naszej zimowej ofercie. W programie zajęcia ogólnorozwojowe, tygodnie tematyczne, całodniowa opieka i pełne wyżywienie.


Dom mody Akademii Pasji - zimowe kursy szycia dla dzieci
5 dni przygody z szyciem na maszynie i projektowaniem - zamień się w kreatora mody i stwórz własną kolekcję! To nieustająco najbardziej popularny nasz kurs, w którym odnajdą się zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane w szyciu.


Warsztaty malarskie z historią sztuki w tle - Poznaj słynnych artystów zanurzając się aktywnie twórczo w ich styl! Codzienne spotkania z nowymi twórcami i aktywnością plastyczną zakończymy uroczystym wernisażem.

Ferie z Fantastyką - zimowa przygoda z RPG
Uwiebiane szczególnie przez chłopców warsztaty to ogromna dawka kreatywności wyobraźni. Role Playing Games (RPG) jest to gra fabularna, do której wystarczy kartka papieru, kilka specjalnych kostek i szczypta wyobraźni. Warsztaty rozbudzajace wyobraźnię, rozwijające słownictwo i umiejętności współpracy w grupie rówieśniczej.


Warsztaty rękodzielnicze
Oderwij się od ekranu, poznaj nowe techniki rękodzielnicze i stwórz piękne przedmioty. W tym sezonie poznamy techniki: wiklina z papieru, makrama, haft, szydełowanie, filcowanie!
Szczegółowy opis zajęć dostępny po kliknięciu w nazwę zajęć lub baner.
 

Powrót do listy
Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję