Ferie zimowe w Akademii Pasji 2024

Ferie zimowe 2024

Jak co roku w czasie ferii organizujemy Zimową Akademię Pasji dla dzieci w wieku 5-11 lat.

Czy ferie zimowe bez wyjazdu mogą być udane i efektywnie spędzone? Tak! Zapraszamy dzieci oraz młodzież na zajęcia i kursy podczas ferii zimowych 2024!
Spędzamy czas twórczo rozwijając swoje zainteresowania, poszukując nowych wyzwań i umijętności! Działamy w kameralnych grupach! Tej zimy mamy w ofercie 4 różne kursy, dla różnych grup wiekowych, kilkugodzinne, całodniowe oraz różnorodne tematycznie!

Poniżej przedstawiamy ofertę kursów ferii zimowych 2024 w Akademii Pasji!

OFERTA DLA DZIECI:

Zimowa Akademia Pasji - Grupa 5-11 lat

Najbardziej urozmaicona pod względem zajęć opcja w z naszej zimowej ofercie. W programie zajęcia ogólnorozwojowe, tygodnie tematyczne, całodniowa opieka i pełne wyżywienie.

OFERTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
Ferie z Fantastyką - zimowa przygoda z RPG

Uwiebiane szczególnie przez chłopców warsztaty to ogromna dawka kreatywności wyobraźni. Role Playing Games (RPG) jest to gra fabularna, do której wystarczy kartka papieru, kilka specjalnych kostek i szczypta wyobraźni. Warsztaty rozbudzajace wyobraźnię, rozwijające słownictwo i umiejętności współpracy w grupie rówieśniczej. W tym roku proponujemy zajecia w dwóch grupach wiekowych: 7-10 lat oraz 11-17 lat.


Artystyczne półkolonie - Grupa 9-14 lat
5 dni z artystycznego szaleństwa przeplatane zabawą oraz ciekawymi wycieczkami. Turnus obejmuje zajęcia z malarstwa, szycia, rękodzieła i makramy. Kursy malarskie - Grupa 13-17 lat
dla osób pragnących zgłębiać tajniki sztuk plastycznych. Kurs kierowany do kandydatów do szkół plastycznych oraz entuzjastów tradycyjnych technik malarskich i rysunkowych.

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję