Zimowa Akademia Pasji

Zimowa Akademia Pasji

Opis zajęć

Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło ferie zimowe w atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?
Świetnie trafiłeś! U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć! 

W Akademii Pasji znajdziesz wiele aktywności: od zajęć muzycznych, plastycznych, poprzez informatyczne, do majsterkowania, szycia, robotyki, czy warsztatów kulinarnych, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry. Zimą 2022 uruchamiamy 2 turnusy tematyczne, szczegóły wkrótce!

Zapewniamy:
-
Opieka od 7:30 do 18:00,
- Wykwalifikowaną kadrę: wychowawcy + instruktorzy wyspecjalizowani w prowadzeniu zajęć w danej dziedzinie
- Wycieczki w formie gier terenowych w najbliższej okolicy
- Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad dwudaniowy w formie cateringu z restauracji Natka i Tymianek, podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje)
- Ubezpieczenie NNW
- Upominek na koniec turnusu dla każdego uczestnika

Przykładowe zajęcia: (zależności od turnusu): 
Zajęcia muzyczne, DIY – Do It Yourself, gry fabularne, filcowanie, szycie na maszynach, Angielski na wesoło, Minecraft EDU, tnodesign, rytmika, warsztaty kulinarne, zajęcia teatralne, Pomysły na zmysły, malarstwo, animacja filmowa, Robotyka z Spice Gears Academy, warsztaty z długopisu 3D, a ponadto: kino AP, wspólne granie w planszówki oraz WYCIECZKI :)


Turnusy:

TURNUS TERMIN WOLNE MIEJSCA
 I 13-17.02.2023 Zbieramy zapisy!
 II 20-24.02.2023 Zbieramy zapisy!


Cel:
- Atrakcyjne spędzenie zimy w mieście
- Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka

Korzyści: 
- Przegląd zajęć Akademii Pasji
- Poznanie koleżanek i kolegów o wspólnych zainteresowaniach

Warunki rezerwacji:
Aby dokonać rezerwacji miejsca prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o wpłatę 300 zł zaliczki przelewem na konto w dniu dokonania rezerwacji.
Brak płatności w ciągu 3 dni roboczych spowoduje anulowanie rezerwacji.
Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji turnusu. Pozostała część kwoty płatna najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem trunusu. Regulamin oraz karta uczestnika zostanie przesłana w osobnym mailu. Mogą je Państwo je znaleźć poniżej.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TURNUSU - wkrótce
Zapraszamy do zapoaznania się z pełną ofertą naszych zimowych kursów dla dzieci, młodziezy oraz dorosłych.

OFERTA KURSÓW AKADEMII APASJI PODCZAS FERII ZIMOWYCH 2023

Pora dnia Oferta kursów Zima 2023
 Kursy poranne Zimowa Akademia Pasji
7:30-18:00

Artystyczne półkolonie
10:00-16:00

Warsztaty RPG
9:00-13:00
Grupa 7-10 lat

 
Kursu popołudniowe Warsztaty RPG
14:00-18:00
Grupa 11-16 lat

Kursy malarskie
15:00-19:00

REGULAMIN KURSU
KARTA UCZESTNIKA
 (PDF interaktywny, by wypełnić należy pobrać plik i wypełnić, nie działa w oknie przeglądarki)
CENNIK I DODATKOWE OPCJE

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Doktor Nauk Muzycznych (2021 UMFC), absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004) oraz Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013). Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna, Kanada). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia gry na fortepianie, śpiewu i emisji głosu.

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My Freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Od 2012 roku pracowała w Atcon Studio realizując indywidualne projekty.

Obecnie prowadzi własne studio projektowe Pracownia MF, w której realizuje ideę My freedom, my fashion (siedziba II piętro Akademii Pasji).
Z ogromną pasją prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapisz się

Cena zajęć

1050 zł

Terminy zajęć

Zima 2023 w mieście! 
2 turnusy  - grupa 5 - 11 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję