Wieczorne kołysanki - zawieszone

Wieczorne kołysanki - zawieszone

Opis zajęć

Czy pamiętasz jak Twoja mama, tata, babcia albo dziadek śpiewali Ci na dobranoc?
Któż z nas nie potrafi zanucić Aaa, kotki dwa, albo Idzie niebo ciemną nocą...
Na zajęciach przypomnimy sobie stare, wszystkim dobrze znane piosenki, a także nauczymy się śpiewać zupełnie nowe, nikomu jeszcze nieznane kołysanki :-)

W Akademii Pasji wracamy do idei wspólnego muzykowania poprzez śpiewanie, nucąc Wieczorne kołysanki przy delikatnym akompaniamencie instrumentu.
Do udziału w zajęciach zachęcamy całe rodziny; mamy, tatusiów, dzieci, a nawet babcie i dziadków.
Każdy, kto lubi śpiewać, kto chciałby sobie przypomnieć chwile z dzieciństwa i razem ze swoim dzieckiem ponucić piękne kołysanki z pewnością polubi nasze zajęcia. Po wieczornych kołysankach w śpiewającym nastroju będziecie wracać do domu :-)
Osoby, które grają na instrumentach mogą zabrać je ze sobą do Akademii Pasji, aby cieszyć się chwilą wspólnego muzykowania :-)

CEL ZAJĘĆ:
- nauka kołysanek - pełnych ciepła i miłości
- wspólne rodzinne muzykowanie 
- umuzykalnianie i wzrost poczucia rytmu uczestników zajęć
- możliwość grania na instrumentach

KORZYŚCI:
- budowanie więzi i relacji rodzinnych poprzez wspólną zabawę i śpiewanie
- poprawa nastroju, wyciszenie
- rozwijanie wyobraźni dziecięcej.

PROGRAM:
Wspólne śpiewanie i granie znanych i mniej znanych kołysanek.
Wybór wierszy wybitnych polskich poetów, m. in. Janiny Porazińskiej, Danuty Wawiłow, Ewy Szelburg-Zarembiny, Agnieszki Osieckiej.

Na każdych zajęciach uczestnicy otrzymują teskty śpiewanych piosenek, które mogą zabrać ze sobą do domu :-)

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Zapisz się

Cena zajęć

25 zł / osoba dorosła + dziecko
5 zł - każde kolejna osoba z rodziny 

 

Terminy zajęć

WTOREK
18:00-18:45 - Grupa bez ograniczeń wiekowych

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję