Warsztaty wokalno-sceniczne Lato 2024

Warsztaty wokalno-sceniczne Lato 2024

Opis zajęć

Warsztaty wokalno-sceniczne są skierowane do młodzieży, która lubi śpiewać i chciałyby poznać lub pogłębić swoją wiedzę na temat współczesnych technik wokalnych (Primal soundMix, Flow fonationDoctor Vox Therapy Technique). 
Podczas warsztatów zajmiemy się podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi prawidłowego oddychania, mówienia, właściwego posługiwania się ciałem. Dowiemy się czym jest artykulacja, impostacja, aparat głosowy.
Każdy z uczestników będzie pracował nad wybranym przez siebie utworem tak, aby na koniec kursu zaprezentować go publicznie.  

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 - 14.00.
W piątek od godz. 10:00 do zakończenia koncertu. Piątkowy występ przewidziany jest w Akademii Pasji o godz. 16:00. 

Uczestnik zgłaszający się na warsztaty zobowiązany jest do przesłania wraz z kartą uczestnika nagrania, na którym zaprezentuje dwie piosenki śpiewane z pamięci. UWAGA!!!! - jeden z utworów musi być wykonany w języku polskim.

 

TURNUS TERMIN WOLNE MIEJSCA
I 01.07-05.07.2024 Zbieramy zapisy
II 19.08-23.08.2024 Zbieramy zapisy

 

Warunki rezerwacji:
Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie przez formularz - przycisk Zapisz się - oraz wpłata zaliczki w kwocie 550 zł na konto Akademii Pasji w ciągu 2 dni roboczych od wysłania zgłoszenia.
Tytuł przelewu powinien być sformułowany według następującego schematu: „IMIĘ NAZWISKO UCZESTNIKA, WARSZTATY WOKALNO SCENICZNE, NR TURNUSU”.
Szczegółowe warunki określa regulamin turnusu.
Dla stałych klientów i rodzeństwa przewidujemy zniżki!

Chęć uzyskania faktury należy zgłosić przed dokonaniem płatności!

Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji turnusu. Pozostała część kwoty płatna najpóźniej 7 dni. W odpowiedzi na dokonaną rezerwację otrzymają Państwo maila zwrotnego z danymi do przelewu.

REGULAMIN KURSU
KARTA UCZESTNIKA - wersja interaktywnego formularza (aby wypełnić formularz należy pobrać plik pdf na dysk, nie działa w oknie przeglądarki)
KARTA UCZESTNIKA - wersja do ręcznego wypełnienia (plik pdf do wydrukowania i ręcznego wypełnienia)

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych letnich kursów dla dzieci i młodzieży.

Oferta kursów 2024 w Akademii Pasji
Kursy poranne

Letnia Akademia
Pasji

Artystyczne
półkolonie
Kursy szycia Warsztaty
RPG
Plenery malarskie Warsztaty
wokalno-sceniczne
Kursy popołudniowe   Warsztaty
RPG
   

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Doktor Nauk Muzycznych (2021 UMFC), absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004) oraz Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013). Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna, Kanada). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia gry na fortepianie, śpiewu i emisji głosu.

Magdalena Rucińska-Grabowska

Magdalena Rucińska-Grabowska

W 2005 roku ukończyła z wyróżnieniem Wydział wokalno-aktorski Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i od tego samego roku jest solistką Warszawskiej Opery Kameralnej, gdzie wykonuje zarówno utwory oratoryjno-kantatowe jak i pierwszoplanowe partie operowe w dziełach W.A. Mozarta. W 2008 roku rozpoczęła współpracę solistyczną z Krakowską Operą Kameralną, od wielu lat koncertuje w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej, biorąc udział w corocznych Koncertach Wielkopostnych w Salach Redutowych. Występuje w ramach Festiwali Mozartowskich organizowanych przez Warszawską Operą Kameralną, a także w przedstawieniach sezonowych i koncertach teatru. Bierze udział w Letnich Festiwalach Operowych Krakowskiej Opery Kameralnej, Cracovia Sacra i wielu innych wydarzeniach artystycznych.

Zapisz się

Cena zajęć

1050 zł

Terminy zajęć

I turnus 01.07-5.07.2024
II turnus 19.08-23.08.2024

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję