Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

Opis zajęć

Warsztaty teatralne to wymarzone zajęcia dla dzieci, które lubią występować na scenie :-)

Jest to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy od dawna chcieli spróbować swojej przygody z teatrem.
Podczas zajęć dowiemy się czym jest artykulacja, impostacja głosu, dzieci uczą się technik aktorskich, wyrażania emocji i współpracy.
To świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. 

Co kwartał realizujemy krótki spektakl przy udziale publiczności.

Cel zajęć:
- umiejętność publicznego występowania
- nauka wyrażania emocji
- kreowanie świadomości artystycznej

Korzyści:
- pobudzenie wyobraźni
- umiejętność współpracy w grupie
- budowanie poczucia własnej wartości
- publiczne wystepy: konerty, spektakle.

REGULAMIN ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
KARTA UCZESTNIKA ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
HARMONOGRAM I CENNIK ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022

 

Prowadzący

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Zapisz się

Cena zajęć

300 zł / miesiąc 
90 zł - jednorazowo

Terminy zajęć

WTOREK
17:00 - 19:00, grupa 8 - 12 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję