Warsztaty sceniczne

Warsztaty sceniczne

Opis zajęć

Ocean dźwięków - zajęcia dla dzieci.

Podczas tygodniowego turnusu będziemy budzić swoją kreatywność, odwagę oraz oswoimy się z najciekawszym instrumentem, jaki dała nam natura: ludzkim głosem.

Jest to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy od dawna chcieli spróbować swojej przygody z teatrem.
Podczas zajęć zajmiemy się podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi prawidłowego oddychania, mówienia, właściwego posługiwania się ciałem. Dowiemy się czym jest artykulacja, impostacja, aparat głosowy. Na koniec wykorzystując to, czego się nauczymy, nagramy historię dźwiękową w formie audiobooka oraz zrealizujemy krótki spektakl przy udziale publiczności.

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 15.00

TURNUS TERMIN WOLNE MIEJSCA
I 12.07-16.07.2021 Warsztaty odwołane
II 26.07-30.07.2021 Warsztaty odwołane
III 23.08-27.08.2021 Zbieramy zapisy

 

Zapraszamy do zapoaznania się z pełną ofertą naszych letnich kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych: LINK

REGULAMIN
KARTA UCZESTNIKA
CENNIK
HARMONOGRAM KURSÓW
PROCEDURY ORGANIZACJI LETNICH KURSÓW W AKADEMII PASJI

Prowadzący

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Zapisz się

Cena zajęć

699 zł / turnus

Terminy zajęć

Grupa 8-16 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję