Warsztaty malarskie

Warsztaty malarskie

Opis zajęć

Wyraź swoją ekspresję twórczą. Zajęcia poświęcone zgłębianiu tradycyjnych technik rysunkowych, malarskich oraz rzeźbie z historią sztuki w tle.

Zajęcia malarstwa w Akademii Pasji łączą ze sobą poznawanie różnych technik sztuk plastycznych. Na zajęciach przeważać będą tematy związane z pogłębianiem warsztatu artystycznego oraz prawidłową obserwację z natury.  Poruszanymi tematami będą: martwa natura, postać, pejzaż, praca z wyobraźni oraz zadania inspirowane klasyką malarstwa.
Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących profesjonalnie zajmować się sztukami plastycznymi oraz osób, dla których aktywność twórcza jest dodatkową formą aktywności.

Warsztaty malarskie w Akademii Pasji to comiesięczne spotkania z różnymi technikami malarskimi i rysunkowymi. Każde zajęcia rozpoczną się krótkim wykładem z inspiracjami ze świata sztuki, podpatrywaniem technik znanych artystów i zapoznaniem z kontekstem kulturowym. 

10 października zapraszamy na zajęcia - "Złota polska jesień - inspiracje Chełmońskim, Dudą-Graczem oraz Chopinem" oraz "Jesienna martwa natura"
Technika malarstwo akrylowe na płótnie format 50x60 cm.

Zajęcia odbywają się w wybrane niedziele w godzinach 14:00-18:00 i dedykowane są uczestnikom od 10 roku życia. 
Na warsztatach zapewniamy wszystkie materiały plastyczne, wyposażoną pracownię oraz ciepłe lub zimne napoje.
Na niedzielne warsztaty wymagana jest przedpłata w formie przelewu lub wcześniejsze opłacenie zajęć w biurze Akademii Pasji (w niedziele biuro nie działa)

Kameralne grupy (do 7 osób) pozwalają na indywidualne podejście instruktora do kursanta, na zajęciach przygotowujemy do egzaminów wstępnych do Liceum Plastycznego, Akademii Sztuk Pięknych i pokrewnych.

Cel zajęć:
- rozwijanie wrażliwości kolorystycznej
- kształtowanie wyobraźni przestrzennej
- poznawanie środków wyrazu w sztuce

Korzyści:
- Wyrażanie siebie poprzez sztukę 
- Pozyskanie wiedzy z dziedziny historii sztuki
- Wspieranie rozwoju emocjonalnego i intelektualnego

Zapewniamy wszystkie materiały na zajęciach.
Uczestnicy proszeni są o dostosowanie odzieży do zajęć (prosimy wziąć pod uwagę możliwość ubrudzenia ubrania).

REGULAMIN ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
KARTA UCZESTNIKA ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
HARMONOGRAM I CENNIK ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022

 

Prowadzący

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapisz się

Cena zajęć

130 zł / spotkanie

Terminy zajęć

NIEDZIELE (wybrane terminy)
Najbliższe spotkanie 10.10.2021  - 14:00 - 18:00 

Grupa 10+ lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję