Urodziny

Urodziny

Opis zajęć

Każde przyjęcie urodzinowe w Akademii Pasji jest inne. Wykorzystując ofertę naszych zajęć oraz sal tworzymy niepowtarzalne scenariusze urodzinowe. Oferta urodzinowa dla dzieci obejmuje kilka wariantów:

Pakiet Standard - 65 zł/ dziecko (minimum 10-ro dzieci):
- Wynajem dużej sali na 2 godziny
- Dekoracja sali
- Słodko - słony poczęstunek (zimne napoje, chipsy, paluszki, żelki, pianki, chrupki)
- Naczynia jednorazowe: talerzyk, kubek, serwetki, sztućce
- Animacja zabaw muzyczno - ruchowych
- Zaproszenia dodatkowo płatne: 1,50 zł/ sztuka
- Każda dodatkowa godzina: 12 zł/ dziecko

Pakiet Premium - 75 zł/ dziecko (minimum 10-ro dzieci):
- Wynajem dużej sali na 3 godziny
- Dekoracja sali
- Słodko - słony poczęstunek (sok, woda, chipsy, paluszki, żelki, pianki, chrupki)
- Tosty lub amerykańskie pancakes 
- Domowa lemoniada

- Naczynia jednorazowe: talerzyk, kubek, serwetki, sztućce
- Animacja zabaw muzyczno - ruchowych
- Dyskoteka z muzycznym karaoke
- Zaproszenia dodatkowo płatne: 1,50 zł/ sztuka
- Unikatowa piniata ze wzorem na zamówienie: 70 zł (wkład do piniaty we własnym zakresie)
- Każda dodatkowa godzina: 12 zł/ dziecko

Miejsce dla rodziców:
Podczas urodzin zapewniamy miejsce także dla rodziców. Opłata za udostępnienie miejsca, zastawy, możliwości korzystania z ekspresu do kawy i czajnika do herbaty wynosi 5 zł / osobę. Prosimy o zapewnienie własnej herbaty i kawy. Opłata zostanie naliczona uwzględniając rzeczywistą liczbę rodziców obecnych na urodzinach (płatne osobno).

Pakiet Lux (Pakiet Premium + dodatkowo płatne): 
- Przygoda z szyciem (1,5 godziny warsztatów szycia - max. 7 osób)
Koszt: 500 zł
- Zaczarowany świat opery (pokaz strojów teatralnych, możliwość przymierzania, fotografowania w przebraniu)
Koszt: 300 zł
- Warsztaty plastyczne (2 animatorów prowadzących warsztaty plastyczne lub rękodzielnicze)
Koszt 400 zł
- Gry fabularne RPG (2 godziny gry wyobraźni - odgrywanie postaci w określonym świecie i zarysowanej fabule)
Koszt 400 zł (grupa do 7 osób)
- Warsztaty konstruktorskie (1,5 godziny składania modeli Bandai Spirits)
Koszt 60 zł / dziecko 
- Urodziny z Czarodziejem (godzinny pokaz profesjonalnego iluzjonisty)
Koszt: 60 zł/ dziecko (minimum 10 osób)
- Planszowe urodziny (2 godziny rozgrywki - 2 animatorów tłumaczących i grających z dziećmi w gry z wypożyczalni Planszówki AP)
Koszt: 300 zł
- Urodzinowe eksperymenty (animator prowadzący warsztaty z eksperymentów)
Koszt: 60 zł/ dziecko (minimum 10 osób)
- Urodzinowe zajęcia ogrodnicze (Las w słoiku)
Koszt: 60 zł/ dziecko (minimum 10 osób)

Prowadzący

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Od 2012 roku pracowała w Atcon Studio realizując indywidualne projekty.

Obecnie prowadzi własne studio projektowe Pracownia MF, w której realizuje ideę My freedom, my fashion (siedziba II piętro Akademii Pasji).
Z ogromną pasją prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia Pasji

Adrian Lewandowski

Artysta fabuły 
Wieloletni Mistrz Gry, twórca scenariuszy do gier, entuzjasta gier planszowych. Adrian prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy także dorosłych.Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu gier fabularnych. Dzięki wciągającej narracji,  grze aktorskiej i nietuzinkowej fabule wprowadza graczy w świat sesji, który staje się żywym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Dzięki przemyślanym wątkom gracze oprócz zabawy wyciągają również przydatne się w lekcje dla siebie. Chcesz być bardziej komunikatywny, stanowczy, pragniesz lepiej rozumieć swojego rozmówcę? Nauczysz się tego na sesjach!

Czary Mary - Eksperymenty

Czary Mary - Eksperymenty

Organizujemy warsztaty naukowe, pokazy, urodziny z eksperymentami oraz stoiska piknikowe. Można nas spotkać w szkołach, przedszkolach, domach kultury, kawiarniach, w salach zabaw oraz podczas wielu różnych eventów organizowanych zarówno przez prywatne i miejskie instytucje, wszędzie tam gdzie znajdzie się stół i krzesła do wykonywania eksperymentów.
W Akademii Pasji prowadzimy comiesięczne warsztaty z Eksperymentów dla grupy 6 - 12 lat.

Zapisz się

Cena zajęć

Pakiet standard  - 65 zł/dziecko
Pakiet premium  - 75 zł/dziecko
Pakiet lux - dodatkowe atrakcje w opisie urodzin

Terminy zajęć

Organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieci! ( 2 rodzaje pakietów)
Gwarantujemy wyśmienitą zabawę, kreatywne zajęcia dla chętnych, poczęstunek, muzykę i dużo przestrzeni.
Możliwość organizacji tematycznych urodzin (Pakiet Lux).

Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny przed rezerwacją terminu!

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję