Świąteczne półkolonie

Świąteczne półkolonie

Opis zajęć

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na całodniowe, sobotnie warsztaty świąteczne! Cały dzień w Akademii Pasji pełen pasjonujących warsztatów!

W trakcie świątecznych warsztatów w Akademii Pasji znajdzie się wiele aktywności, od plastycznych, szyciowych, kulinarnych, po czas na odpoczynek i pyszny obiad! Istnieje możliwość udziału w wybranych warsztatach - godziny, program i cennik poniżej.

Zapewniamy:
-
8-godzinne pobyty w Akademii Pasji w godzinach 10:00-18:00
- Wykwalifikowaną kadrę: wychowawcy + instruktorów wyspecjalizowanych w prowadzeniu zajęć w danej dziedzinie
- Wyżywienie (obiad dwudaniowy w formie cateringu z lokalnej restauracji Natka i Tymianek dostosowany do dzieci, podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje)
- Ubezpieczenie NNW


SOBOTA 16.12.2023 
10:00 - 11:30
Rysunek 3D PEN Fantazyjne breloki
11:30 -12:00 Przerwa na przekąskę
12:00 - 13:00 Tworzenie pierników Słodkie ekspresje
13:00 -13:30 Przerwa obiadowa 
13:30 - 15:00 Sycie świąteczne Z garderoby Mikołaja
15:00 - 16:30 Etnodesign Ozdoby świąteczne z dalekich krajów
16:30 - 18:00 Świąteczne kino Seans młodego kinomana
 

NIEDZIELA 17.12.2023
10:00 - 11:00 
Tworzenie pierników Słodkie ekspresje
11:00 -11:30 Przerwa na przekąskę
11:30 - 13:00 Rysunek 3D PEN Fantazyjne breloki
13:00 -13:30 Przerwa obiadowa 
13:30 - 15:00 Etnodesign Ozdoby świąteczne z dalekich krajów
15:00 - 16:30 Sycie świąteczne Z garderoby Mikołaja
16:30 - 18:00 Świąteczne kino Seans młodego kinomana

Regulamin warsztatów: https://docs.google.com/document/d/1NIR6unNpew3x91Uik_umfQWKoM5YFoOAI8wE10kwv9I/edit

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Doktor Nauk Muzycznych (2021 UMFC), absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004) oraz Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013). Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna, Kanada). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia gry na fortepianie, śpiewu i emisji głosu.

Akademia Pasji

Anna Misiułajtis

Obsługa recepcji

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My Freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Od 2005 prowadzi własną Pracownię Krawiectwa  Pracownię MF, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). 

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Monika Madej

Monika Madej

Instuktor szycia dla dzieci i dorosłych. 
Z wykształcenia magister turystyki i rekreacji oraz dyplomowana księgowa, swoje powołanie odnalazła dopiero przy maszynie do szycia. Od 2 lat prowadzi własną krawiecką markę Tove
Od 1,5 roku wtajemnicza najmłodszych pasjonatów w magię kreacji własnych szyciowych dzieł.

Akademia Pasji

Monika Skiba-Głażewska

Trener Umiejętności Grafomotorycznych w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w koncepcji Zintegrowanego Treningu Grafomotorycznego. Pedagog, nauczyciel plastyki i technik przemysłu mody. Ukończyła studia na kierunku Edukacji w Zakresie Sztuk Plastycznych w specjalizacji Malarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz Technikum Odzieżowe w Ostrołęce. Doświadczenie w zawodzie nauczyciela zdobyła w szkołach podstwowych, gimnazjach oraz liceum. 
Interesuje się dalszym rozwojem w dziedzinie edukacji, obecnie w trakcie szkolenia z terapi ręki. Na co dzień mama dwójki dzieci.
 

Zapisz się

Cena zajęć

Warsztaty całodniowe - 299 zł 
Pojedynczy warsztat - 99 zł

Terminy zajęć

SOBOTA 16.12.2023
godz. 10:00-18:00

NIEDZIELA 17.12.2023
godz. 10:00-18:00

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję