Sensoplastyka - zajęcia zawieszone do odwołania

Sensoplastyka - zajęcia zawieszone do odwołania

Opis zajęć

Sensoplastyka® to zajęcia dla małych badaczy ciekawych świata.
Ich głównym zadaniem będzie poznawanie otoczenia wszystkimi zmysłami.


Na zajęciach przeniesiemy się do krainy Zmysłolandii, w której będziemy eksperymentować z naszymi zmysłami. Dostarczymy im niezapomnianych wrażeń dzięki różnorodności poznawanych kolorów, zapachów, dźwięków i faktur. Zapewnimy atmosferę swobody twórczej oraz umożliwimy stworzenie artystycznego nieładu. Nasza sala niejednokrotnie będzie wypełniona kolorowymi makaronami, pachnącymi masami, lejącymi cieczami i twardymi ziarnami lub zielonym liściem szpinaku. 

Podczas zajęć dzieci będą mogły się swobodnie brudzić i eksperymentować dając upust swoim genialnym pomysłom. 

Sensoplastyka® prowadzona jest przez certyfikowanego Trenera 1 st. Karolinę Borejzę-Lubawską. Zajęcia wpływają na stymulację wszystkich zmysłów oraz na optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej tym "łatwiej" nam się myśli, tym sprawniej przebiegają wszelkie procesy analizy i syntezy w naszym umyśle. Materiały sensoryczne na zajęciach opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Produkty te mogą jednak zawierać gluten, białka mleka krowiego i śladowe ilości jajek.


Cel zajęć:
- stymulowanie wszystkich zmysłów
- wspieranie rozwoju poznawczego
- budowanie świdomości zarówno ciała jak i przestrzeni

Korzyści:
- dziecko uczy się tworzenia, dotykania, wąchania, smakowania
- zajęcia pozwalają na poznanwanie świata i sposobów odbierania otoczenia
- czerpanie satysfakcji z kreatywnego działania

Uczestnicy proszeni są o uwzględnienie możliwości ubrudzenia (prosimy o zapewnienie odzieży na zmianę).

Prowadzący

Akademia Pasji

Karolina Borejza-Lubawska

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Doświadczenie zawodowe z dziećmi nabyła podczas pracy jako dwujęzyczny nauczyciel przedszkolny w Stanach Zjednoczonych i Polsce.
Z dziećmi współpracuje wg. filozofii Montessori. Certyfikowana uczestniczka IV międzynarodowej Konferencji Naukowo Szkoleniowej Montessori –„Inspiracje”.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dwóch wspaniałych córek. Uwielbia kreatywne zabawy z dziećmi. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji związanej z Scrapbookingiem.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
60 zł - jednorazowo
180 zł - karnet 4 zajęć

Terminy zajęć

PONIEDZIAŁEK
10:00 - 10:45, Grupa 1 - 2,5 lat
11:15 - 12:00, Grupa 3 - 6 lat

CZWARTEK
14:00 - 14:45, Grupa 3 - 6 lat 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję