Opis zajęć

Prowadzący

Akademia Pasji

Szkoła Szczęścia

Karolina Piela
Wierzymy, że każdy młody człowiek jest obdarzony wyjątkowym talentem, a rolą nauczyciela jest jedynie umiejętnie ten talent wydobyć. „Szkoła szczęścia” to projekt przygotowujący dzieci do życia w taki sposób, by nie zatraciły tego, co najważniejsze – poczucia rzeczywistości i swojej kreacji w dającym spełnienie zrównoważeniu. Dziś nasze marzenie urzeczywistnia się dzięki wsparciu zespołu trenerów, którzy iskrą szczęścia rozpalają serca młodych ludzi.

 

Akademia Pasji

Olga Mikiciuk-Franczuk - English Team

Założycielką szkoły English Team oraz prowadzącą zajęcia w Akademii Pasji jest Olga Mikiciuk-Franczuk, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, mama małego chłopca, lektorka języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu, również na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Olga przykłada wielką wagę do poprawnej wymowy, ogromnej ilość pozytywnej energii i kreatywności w nauczaniu najmłodszych. Dzieci na zajęciach na pewno nie będą się nudzić!

Akademia Pasji

Monika Walesiak

Zapisz się

Cena zajęć

Terminy zajęć

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję