Przygotowanie do szkół artystycznych

Przygotowanie do szkół artystycznych

Opis zajęć

Warsztaty plastyczne - przygotowanie do szkół artystycznych to propozycja dla osób chcących profesjonalnie zajmować się sztukami plastycznymi oraz osobom, dla których aktywność twórcza jest dodatkową formą aktywności.

Zajęcia poświęcone będą zgłebianiu tradycyjnych technik sztuk plastycznych.Na warsztatach przeważać będą tematy związane z pogłębianiem warsztatu artystycznego oraz prawidłową obserwację z natury. Poruszanymi tematami będą: martwa natura, postać, pejzaż, praca z wyobraźni przy jedczoczesnych rozmowach dotyczących odniesień kulturowych, a w szczególności do historii sztuki. 

TERMINY SPOTKAŃ
28.05.2022 - Sobota 14:00-18:00

Podczas 4-godzinnych spotakań zakłada się relizację 3 prac z dzieciny: rysunku, malarstwa oraz rzeźby, co odpowada wymaganiom postawionym w trakcie egzaminu przed kandydatem do Liceum Plastycznego. Podczas zajęć instruktorka, będzie na bieżąco kontrolowała czas realizacji pracy oraz udzielała korekt i wskazówek.
Na warsztatach zapewniamy wszystkie materiały plastyczne, wyposażoną pracownię oraz ciepłe lub zimne napoje.
Na warsztaty wymagana jest przedpłata w formie przelewu lub wcześniejsze opłacenie zajęć w biurze Akademii Pasji (w niedziele biuro nie działa).

 

Kameralne grupy (do 8 osób) pozwalają na indywidualne podejście instruktora do kursanta.

Zajęcia prowadzone są przez p. Karolinę Pielę, absolwenkę Liceum Plastycznego w Warszawie oraz byłą nauczycielkę rysunku i malarstwa w Liceum Plastycznym w Łodzi (2014-2016).

Cel zajęć:
- rozwijanie umiejętności plastycznych
- przygotowanie do egzaminu do szkół artystycznych (Licum Plastycznego, klasom o profilach plastycznych, ASP)
- przygotowanie do pracy pod presją czasu

Uwaga! zastrzegamu sobie prawo do odwołania zajęć przy niewystarczającej liczbie uczestników. Zapewniamy wszystkie materiały na zajęciach. 
Uczestnicy proszeni są o dostosowanie odzieży do zajęć (prosimy wziąć pod uwagę możliwość ubrudzenia ubrania).

REGULAMIN ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
KARTA UCZESTNIKA ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
HARMONOGRAM I CENNIK ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022

 

Prowadzący

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapisz się

Cena zajęć

150 zł / spotkanie

Terminy zajęć

SOBOTY lub NIEDZIELE (wybrane terminy)
Grupa 12+ lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję