Podstawy skautingu

Podstawy skautingu

Opis zajęć

Zapraszamy do aktywnego spędzenia lata wraz z Akademią Pasji.

Pięciodniowe turnusy podstaw skautingu na warszawskiej Białołęce to okazja do zdobycia praktycznych umiejętności na świeżym powietrzu. Podczas turnusu poznamy podstawy survivlu i skautingu poprzez praktyczne działania w otoczeniu lokalnej przyrody. W ramach zajęć uczestnicy będą uczyć się o pozyskiwaniu wody i pożywienia, budowaniu schronienia, poruszaniu się w terenie i po śladach, przygotowaniu i rozpalaniu ognia oraz technikach maskowania.
Zajęcia w godzinach 10.00 - 14.00. Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00. Bazą startową dla organizacji kursu będzie Centrum Konferencyjno-Bankietowe ”Osada Augustów”ul. Zdziarska 66 w Warszawie http://osada-augustow.pl/

 

TURNUS TERMIN WOLNE MIEJSCA
I 5.07-9.07.2021 TURNUS ZAKOŃCZONY
II 2.08-6.08.2021 TURNUS ODWOŁANY
III 16.08-20.08.2021

Zbieramy zapisy!

 

 

DODATKOWE OPCJE
Obiad w siedzibie Akademii Pasji 20 zł / Dzień 100 zł / Turnus
Zajęcia świetlicowe 7:30-18:00 30 zł / Dzień 150 zł / Turnus
Śniadania (9:00) i podwieczorki (ok. 16:00) w siedzibie Akademii Pasji 12 zł / Dzień 60 zł / Turnus

 

 

Istnieje także możliwość udziału warsztatach w pojedyńczym dniu
1 dzień zajęć w terenie 150 zł


Istnieje możliwość przejazdu wraz z instruktorem do i z Akademii Pasji na miejsce startu zajęć. Akademia Pasji zastrzega sobie prawo do odwołania kursu przy zbyt małej liczbie osób.

Zapraszamy do zapoaznania się z pełną ofertą naszych letnich kursów dla dzieci, młodziezy oraz dorosłych: LINK

REGULAMIN
KARTA UCZESTNIKA
HARMONOGRAM LATA
CENNIKPROCEDURY ORGANIZACJI LETNICH KURSÓW W AKADEMII PASJI

Prowadzący

Dariusz Misiułajtis

Dariusz Misiułajtis

Z wykształcenia prawnik i informatyk. Z doświadczenia człowiek wielu zawodów, a w Akademii Pasji człowiek od spraw technicznych :-)
Stale pozytywny, wiecznie szuka nowych wyzwań i uważa, że niemożliwe to tylko słowo. Klika lat uczył dzieci jak jeździć na quadzie, bezpiecznie korzystać z łuku i poruszać się po parkach linowych. W Akademii wraca do własnej pasji (modelarstwo) i pozwala innym poczuć, jak dużo frajdy daje złożenie czegoś własnymi rękoma.

Zapisz się

Cena zajęć

699 zł / turnus

Terminy zajęć

Grupa 9 - 16 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję