Nauka gry na skrzypcach

Nauka gry na skrzypcach

Opis zajęć

Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację, pamięć, uczy wytrwałości i systematyczności. Jest wielką przyjemnością i wspaniałym hobby dla każdego. 

Lekcje gry na instrumentach w Akademii Pasji odbywają się jedynie w formie spotkań indywidualnych, co pozwala na właściwe skupienie instruktora na poczynionych postępach ucznia. 
Każda z lekcji opiera się na szlifowaniu wybranego repertuaru dostosowanego do wieku, upodobań oraz umiejętności kursanta.
Zapis na regularne spotkania poprzedzony jest bezpłatnym przesłuchaniem, które daje prowadzącemu wiedzę na temat predyspozycji ucznia oraz doborem repertuaru.
 

Cel zajęć:
- Nauka gry na skrzypcach
- Wspomaganie rozwoju intelektualnego
- Rozwój wrażliwości muzycznej

Korzyści:
- Kontakt z muzyką klasyczną
- Możliwość wyboru własnych utworów (dopasowane do umiejętności ucznia)
- Zaprezentowanie swoich umiejętności na cyklicznych koncertach.

DOSTĘPNE TERMINY ZAJĘĆ MUZYCZNYCH Z PODZIAŁEM NA INSTRUKTORÓW - Kliknij w link

W celu uzgodnienia terminu zajęć oraz przesłuchania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy.|
Uczniowie posiadający własny instrument proszeni są o przyniesienie go na przesłuchanie. 

REGULAMIN ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
KARTA UCZESTNIKA ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
HARMONOGRAM I CENNIK ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022

Prowadzący

Karolina Chlipała-Dobosz

Karolina Chlipała-Dobosz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Beaty Warykiewicz-Siwy i adt dr hab. Adama Mokrusa oraz stażu artystycznego w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jana Staniendy, ukończyła również klasę kameralistyki w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze pod kierunkiem prof. Olivera Wille. Jest laureatką XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Premio Citta’di Pa dova, absolwentką Akademii Sinfonia Varsovia, stypendystką Cambridge International String Academy, Międzynarodowego Centrum Edukacji Mistrzowskiej Pro Bono Musicae oraz jako członek kwartetu smyczkowego Amelior Quartet jest laureatką Festiwalu Heidelberger Frühling.Współpracując z Amelior Quartet oraz orkiestrami m.in. European Union Youth Orchestra, Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Orkiestrą Sinfonia Varsovia występuje w największych salach koncertowych świata.
Jest założycielką i dyrektor artystyczną „Vitis Music Sfera Festival” w Winnicy Janowice.

Zapisz się

Cena zajęć

130 zł / lekcja 60 min
100 zł / lekcja 45 min
70 zł / lekcja 30 min

Terminy zajęć

WTOREK
12:00 - 20:00 - Lekcje indywidualne

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję