Nauka gry na gitarze basowej

Nauka gry na gitarze basowej

Opis zajęć

Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację i pamięć, uczy wytrwałości i systematyczności. Jest wielką przyjemnością i wspaniałym hobby dla każdego. 

Lekcje gry na instrumentach w Akademii Pasji odbywają się jedynie w formie spotkań indywidualnych, co pozwala na właściwe skupienie instruktora na poczynionych postępach ucznia. 
Każda z lekcji opiera się na szlifowaniu wybranego repertuaru dostosowanego do wieku, upodobań oraz umiejętności kursanta.
Zapis na regularne spotkania poprzedzony jest bezpłatnym przesłuchaniem, które daje prowadzącemu wiedzę na temat predyspozycji ucznia oraz doborem repertuaru.

Minimalny wiek uczestnika zajęć nauki gry na gitarze basowej to 10 lat, predyspozycje osób młodszych do podjęcia nauki ustalamy indywidualnie.

Cel zajęć:
- Nauka gry na gitarze basowej
- Wspomaganie rozwoju intelektualnego
- Rozwój wrażliwości muzycznej

Korzyści:
- Kontakt z muzyką klasyczną
- Możliwość wyboru własnych utworów
(dopasowane do umiejętności ucznia)
- Zaprezentowanie swoich umiejętności na cyklicznych koncertach.

Klikając na grafikę poniżej otworzy się Państwu okno z dostępnymi terminami zajęć muzycznych:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xGAh_Hz2MjLiSZHmeBldDtA5hRoRUVBdmri4l0-HZQQ/edit#gid=484109697

W celu uzgodnienia terminu zajęć oraz przesłuchania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Prowadzący

Mateusz Dobosz

Mateusz Dobosz

Mateusz Dobosz jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie kontrabasu prof. Andrzeja Mysińskiego. Jako współzałożyciel i członek zespołu „Magnolia Acoustic Quartet” jest laureatem wielu nagród w dziedzinie muzyki jazzowej improwizowanej: I miejsce na VI Europejskich Integracjach Muzycznych w Żyrardowie w 2010 roku, II miejsce na 33 Międzynarodowym Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors w Krakowie w 2009 roku oraz Stypendium banku Société Générale.
Występuje na scenie jako kontrabasista i pianista. W latach 2010 – 2012 związany był z Teatrem Muzycznym „Roma”. Od 2009 roku na stałe współpracuje z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie, a od 2014 roku również z teatrami Krystyny Jandy – Teatrem Polonia i Och-Teatrem w Warszawie.
Jest członkiem zespołu " Nowy Stwór Mazowiecki" oraz współtwórcą "Vitis Music Sfera Festival" w Janowicach.

Zapisz się

Cena zajęć

120 zł / lekcja 60 min
90 zł / lekcja 45 min
60 zł / lekcja 30 min

Terminy zajęć

PONIEDZIAŁEK  
12:00 - 20:00 - Lekcje indywidualne
WTOREK
12:00 - 16:00 - Lekcje indywidualne
ŚRODA
12:00 - 20:00 - Lekcje indywidualne
CZWARTEK
12:00 - 16:00 - Lekcje indywidualne
 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję