Nauka gry na flecie

Nauka gry na flecie

Opis zajęć

Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację, pamięć, uczy wytrwałości i systematyczności. Jest wielką przyjemnością i wspaniałym hobby dla każdego. 

Lekcje gry na instrumentach w Akademii Pasji odbywają się jedynie w formie spotkań indywidualnych, co pozwala na właściwe skupienie instruktora na poczynionych postępach ucznia. 
Każda z lekcji opiera się na szlifowaniu wybranego repertuaru dostosowanego do wieku, upodobań oraz umiejętności kursanta.
Zapis na regularne spotkania poprzedzony jest bezpłatnym przesłuchaniem, które daje prowadzącemu wiedzę na temat predyspozycji ucznia oraz doborem repertuaru.
 

Cel zajęć:
- Nauka gry na flecie
- Wspomaganie rozwoju intelektualnego
- Rozwój wrażliwości muzycznej

Korzyści:
- Kontakt z muzyką klasyczną
- Możliwość wyboru własnych utworów (dopasowane do umiejętności ucznia)
- Zaprezentowanie swoich umiejętności na cyklicznych koncertach.

W celu uzgodnienia terminu zajęć oraz przesłuchania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Uczniowie posiadający własny instrument proszeni są o przyniesienie go na przesłuchanie. Uczniowie rozpoczynający naukę mogą korzystać z naszego instrumentu, preferowana częstotliwość lekcji w tym wypadku wynosi 2 spotkania w tygodniu.

REGULAMIN ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
KARTA UCZESTNIKA ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022
HARMONOGRAM I CENNIK ZAJĘĆ CYKLICZNYCH 2021/2022

Prowadzący

Karolina Ogrodowska

Karolina Ogrodowska

Absolwentka instrumentalnych studiów magisterskich na wydziale muzyki klasycznej o specjalności flet poprzeczny Conservatorium van Amsterdam. Posiada bogate doświadczenie sceniczne - od koncertów solistycznych przez kameralne po występy orkiestrowe - oraz pedagogiczne. Oferuje zajęcia indywidualne na wszystkich stopniach zaawansowania gry - od podstaw wydobycia dźwięku i doskonalenie techniczne po szlifowanie repertuaru koncertowego. 

Zapisz się

Cena zajęć

130 zł / lekcja 60 min
100 zł / lekcja 45 min
70 zł / lekcja 30 min

Terminy zajęć

WTOREK
12:00 - 20:00 - Lekcje indywidualne

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję