Młoda Projektantka

Młoda Projektantka

Opis zajęć

Własna kolekcja ubrań, nietypowe dodatki, niepowtarzalne wzory - to stworzy każda młoda projektantka pragnąca zadbać o swój indwywidualny styl. 

Młoda Projektantka 
Warsztaty przeznaczone wyłącznie dla nastolatków samodzielnie obsługujących maszyny do szycia i potrafiących przygotować formę oraz wykrój stroju pod okiem instruktora.
Zapraszamy na nie wszystkich, którzy uczęszczali na zajęcia szycia w latach ubiegłych i chcą kontynuować swą przygodę realizując wymarzone projekty. W czasie warsztatów szyjemy swoje ubrania i akcesoria od początku do końca. Od stworzenia konstrukcji poprzez krojenie materiałów, aż do finalnego szycia według projektu. Nauczymy się robić formy odzieżowe na własne wymiary. Modelować szablony, tworząc indywidualną kolekcję ubrań, dodatków czy toreb. Zapraszamy wszystkie nastolatki, które chciałyby wyrazić swój styl, poprzez tworzenie własnej odzieży! 

Dostępność miejsc w Grupach Młoda Projektantka 12-17 lat
Dzień i godzina Liczba wolnych miejsc Instruktor
Piątek 17:30-20:30 Zbieramy zapisy p. Iwona Skibińska
Sobota 14:00-17:00 Zbieramy zapisy p. Monika Walasiak


Cel:
- Nauka szycia na maszynie z elementami szycia ręcznego
- Nauka czytania wykrojów
- Nauka samodzielnego przygotowania materiału, wykroju, a także finalnego szycia

Korzyści:
- Umiejętność samodzielnego szycia
- Rozwijanie wyobraźni, poczucia przestrzeni i ergonomii
- Wyrażanie siebie poprzez własnoręcznie uszyte stylizacje

Prowadzący

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My Freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Od 2005 prowadzi własną Pracownię Krawiectwa  Pracownię MF, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). 

Akademia Pasji

Monika Walesiak

Zapisz się

Cena zajęć

125 zł / 3 h - zajęcia cykliczne
160 zł / 60 min. -  zajęcia indywidualne 

Terminy zajęć

Piątek - 17:30-20:30 - Ostatnie wolne miejsce !

Sobota - 14:00 - 17:00 - Zbieramy zapisy !

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję