Młoda Projektantka

Młoda Projektantka

Opis zajęć

Na czas wprowadzonych obostrzeń sanitarnych (27.03-9.04.2021r.) zajęcia Malarstwa dla naszych dotychczasowych kursantów odbywają się tylko w formie indywidualnych lekcji!
Spotkania trawają 60 minut, koszt zajęć 60 zł lub 90 minut, koszt 90 zł
W celu skorzystania z takiej opcji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny!

Kliknij, by sprawdzić dostępne terminy

Własna kolekcja ubrań, nietypowe dodatki, niepowtarzalne wzory - to stworzy każda młoda projektantka pragnąca zadbać o swój indwywidualny styl. 

Młoda Projektantka 
Najnowsza z naszych grup, do której zapraszamy nastolatki, które chcą samodzielnie projektować swoje ubrania i akcesoria, od początku do końca. Od tworzenia konstrukcji przez krojenie materiałów, aż do finalnego szycia według projektu. Nauczymy się robić formy odzieżowe na własne wymiary. Modelować szablony, tworząc indywidualną kolekcję ubrań, dodatków czy toreb. Zapraszamy wszystkie nastolatki, które chciałyby wyrazić swój styl poprzez tworzenie własnej odzieży! 

Cel:
- Nauka szycia na maszynie z elementami szycia ręcznego
- Nauka czytania wykrojów
- Nauka samodzielnego przygotowania materiału, wykroju, a także finalnego szycia

Korzyści:
- Umiejętność samodzielnego szycia
- Rozwijanie wyobraźni, poczucia przestrzeni i ergonomii
- Wyrażanie siebie poprzez własnoręcznie uszyte stylizacje

Prowadzący

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Od 2012 roku pracowała w Atcon Studio realizując indywidualne projekty.

Obecnie prowadzi własne studio projektowe Pracownia MF, w której realizuje ideę My freedom, my fashion (siedziba II piętro Akademii Pasji).
Z ogromną pasją prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Zapisz się

Cena zajęć

90 zł - jednorazowo
320 zł / miesiąc - umowa na rok 2020/2021 z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

Terminy zajęć

WTOREK
17:30 - 19:30, Grupa 12 - 15 lat
Młoda projektantka

PIĄTEK 
17:00 - 19:00, Grupa 12 - 15 lat - Ostatnie wolne miejsce
Młoda projektantka

SOBOTA
9:00 - 11:00, 10 - 15 lat
Młoda projektantka NOWA GRUPA - ZBIERAMY ZAPISY!

11:30 - 13:30, Grupa zaawansowana 10 - 13 lat (Brak miejsc - lista rezerwowa)
Młoda projektantka

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję