Malarstwo dla dorosłych

Malarstwo dla dorosłych

Opis zajęć

Wyraź swoją ekspresję twórczą. Zajęcia poświęcone zgłębianiu tradycyjnych technik rysunkowych, malarskich oraz rzeźbie z historią sztuki w tle.

Zajęcia malarstwa w Akademii Pasji łączą ze sobą poznawanie różnych technik sztuk plastycznych. Na zajęciach przeważać będą tematy związane z pogłębianiem warsztatu artystycznego oraz prawidłową obserwację z natury.  Poruszanymi tematami będą: martwa natura, postać, pejzaż, praca z wyobraźni oraz zadania inspirowane klasyką malarstwa.
Zajęcia przeznaczone sa dla osób chcących profesjonalnie zajmować sie sztukami plastycznymi jak i osobom, dla których aktywność twórcza jest dodatkową formą aktywności.

Kameralne grupy (do 7 osób) pozwalają na indywidualne podejście instruktora do kursanta, na zajęciach przygotowujemy do egzaminów wstępnych do Liceum Plastycznego, Akademii Sztuk Pięknych i pokrewnych.

Cel zajęć:
- rozwijanie wrażliwości kolorystycznej
- kształtowanie wyobraźni przestrzennej
- poznawanie środków wyrazu w sztuce

Korzyści:
- Wyrażanie siebie poprzez sztukę 
- Pozyskanie wiedzy z dziedziny historii sztuki
- Wspieranie rozwoju emocjonalnego i intelektualnego

Zapewniamy wszystkie materiały na zajęciach.
Uczestnicy proszeni są o dostosowanie odzieży do zajęć (prosimy wziąć pod uwagę możliwość ubrudzenia ubrania).

Prowadzący

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
80 zł - jednorazowo
280 zł / miesiąc - umowa na rok 2020/2021 z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

Terminy zajęć

WTOREK
19:15 - 21:15, Grupa 16+

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję