Makrama

Makrama

Opis zajęć

W odpowiedzi na rosnącą potrzebę działania w oderwaniu od codzienności komputerowej stworzyliśmy kurs dla młodzieży i dorosłych przybliżający najpopularniejsze techniki rękodzielnicze. Co miesiąc, w wybraną sobotę, odbędą się warsztaty z Szydełkowania, Makramy, Filcowania, Tkactwa, Haftu, Robienia na drutach i wielu innych. 

Makrama - dawna technika wiązania sznurków bez użycia igły. Jej obecna popularność wróciła wraz z modą na styl boho. Na spotkaniach nauczymy się podstawowych splotów, stworzymy ozdoby ścienne, torebki, kwietniki.

Podczas najbliższego spotkania pozamy podstawy makramy - wezły płaskie i rypsowe, które posłużą nam do stworzenia unikalnej, dekoracyjnanej plecionki.
 


Kurs przeznaczony dla młodzieży i dorosłych, zapewniamy wszystkie materiały, kameralną grupę (do 8 osób), naukę i opiekę pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz zimne i ciepłe napoje dla uczestników.

 

Zapisz się

Cena zajęć

180 zł - Spotkanie 3h
160 zł / 60 min. - zajęcia indywidualne

Terminy zajęć

SOBOTY
Godz. 10:00-13:00 - Grupa od 12 roku życia
Najbliższe spotkanie:  1.04.2023

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję