Makrama

Makrama

Opis zajęć

Warsztaty z makramy to zajęcia które wprowadza uczestników w świat tej tradycyjnej  techniki rękodzielniczej i pozwolą stworzyć piękną dekorację ścienną.

Podczas warsztatów skupimy się na nauce podstawowych węzłów makramowych, w tym węzła płaskiego, żebrowego oraz splotów ozdobnych.

Uczestnicy zajęć zdobędą również umiejętność wiązania sznurka na obręczy w sposób umożliwiający stworzenie nowoczesnego wzoru, wypełniającego górną część łapacza.

Do stworzenia projektu wykorzystamy wygodny do nauki, pleciony sznurek bawełniany grubości 3mm, który jest miękki i przyjazny dla początkujących. Użyjemy sznurka w kolorze naturalnym, który dzięki swojej neutralności pasuje praktycznie do każdego wnętrza , bez względu na styl czy kolorystykę.

Każdy uczestnik otrzyma własne materiały: obręcz o średnicy 25 cm, sznurek bawełniany pleciony o grubości 3mm, drewniane koraliki.

Wymiary gotowego projektu : Szerokość 25 cm, długość 84 cm lub według uznania uczestnika.


Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych, zapewniamy wszystkie materiały, kameralną grupę (do 8 osób), naukę i opiekę pod okiem wykwalifikowanego instruktora oraz zimne i ciepłe napoje dla uczestników.

 

Zapisz się

Cena zajęć

180 zł - Spotkanie grupowe 3 godzinne
160 zł / 60 min. - zajęcia indywidualne

Terminy zajęć

SOBOTA 02.03.2024
Godz. 10:00-13:00 - Grupa od 12 roku życia


 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję