Letnia Akademia Pasji

Letnia Akademia Pasji

Opis zajęć

Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło letnie wakacje w bardzo atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?
Świetnie trafiłeś! U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć!

W Akademii Pasji znajdziesz wiele aktywności: od zajęć muzycznych, plastycznych, poprzez informatyczne, do majsterkowania, szycia, czy warsztatów kulinarnych, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry. W wakacje 2021 uruchamiamy 8 tygodni tematycznych związanych z kulturami różnych krajów świata!

Zapewniamy:
-
Opieka od 7:30 do 18:00,
- Wykwalifikowaną kadrę: wychowawcy + instruktorów wyspecjalizowanych w prowadzeniu zajęć w danej dziedzinie
- Wycieczki w formie gier terenowych w najbliższej okolicy
- Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad dwudaniowy w formie cateringu z restauracji Natka i Tymianek, podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje)
- Ubezpieczenie NNW
- Upominek na koniec turnusu dla każdego uczestnika

Przykładowe zajęcia: (zależności od turnusu): 
Zajęcia muzyczne, teatralne, filcowanie, szycie na maszynach, Minecraft EDU, grafika komputerowa, etnodesign, warsztaty kulinarne, Rysunek 3D PEN, Pomysły na zmysły, malarstwo, animacja filmowa, a ponadto: kino AP, wspólne granie w planszówki oraz WYCIECZKI :)

TERMINARZ Letniej Akademii Pasji 2021
TURNUS Termin Temat przewodni - Program Liczba wolnych miejsc
I 5.07-9.07.2021 Szwedzki Brak miejsc
II 12.07-16.07.2021 Włoski Brak miejsc
III 19.07-23.07.2021 Francuski Brak miejsc
IV 26.07-30.07.2021 Grecki Brak miejsc
V 2.08-6.08.2021 Amerykański Brak miejsc
VI 9.08-13.08.2021 Argentyński Brak miejsc
VII 16.08-20.08.2021 Brytyjski Brak miejsc
VII 23.08-27.08.2021 Japoński 6 miejsc


Cel:
- Atrakcyjne spędzenie lata w mieście
- Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka

Korzyści: 
- Przegląd zajęć Akademii Pasji
- Poznanie koleżanek i kolegów o wspólnych zainteresowaniach
- Odwiedzenie kulturalnych miejsc Warszawy, podczas organizowanych wycieczek oraz udział w grach terenowych

Zapraszamy do zapoaznania się z pełną ofertą naszych letnich kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych: LINK

PROGRAM TURNUSU
REGULAMIN
KARTA UCZESTNIKA
CENNIK
HARMONOGRAM KURSÓW
PROCEDURY ORGANIZACJI LETNICH KURSÓW W AKADEMII PASJI

Prowadzący

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Od 2012 roku pracowała w Atcon Studio realizując indywidualne projekty.

Obecnie prowadzi własne studio projektowe Pracownia MF, w której realizuje ideę My freedom, my fashion (siedziba II piętro Akademii Pasji).
Z ogromną pasją prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Karolina Chlipała-Dobosz

Karolina Chlipała-Dobosz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Beaty Warykiewicz-Siwy i adt dr hab. Adama Mokrusa oraz stażu artystycznego w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jana Staniendy, ukończyła również klasę kameralistyki w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze pod kierunkiem prof. Olivera Wille. Jest laureatką XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Premio Citta’di Pa dova, absolwentką Akademii Sinfonia Varsovia, stypendystką Cambridge International String Academy, Międzynarodowego Centrum Edukacji Mistrzowskiej Pro Bono Musicae oraz jako członek kwartetu smyczkowego Amelior Quartet jest laureatką Festiwalu Heidelberger Frühling.Współpracując z Amelior Quartet oraz orkiestrami m.in. European Union Youth Orchestra, Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Orkiestrą Sinfonia Varsovia występuje w największych salach koncertowych świata.
Jest założycielką i dyrektor artystyczną „Vitis Music Sfera Festival” w Winnicy Janowice.

Dariusz Misiułajtis

Dariusz Misiułajtis

Z wykształcenia prawnik i informatyk. Z doświadczenia człowiek wielu zawodów, a w Akademii Pasji człowiek od spraw technicznych :-)
Stale pozytywny, wiecznie szuka nowych wyzwań i uważa, że niemożliwe to tylko słowo. Klika lat uczył dzieci jak jeździć na quadzie, bezpiecznie korzystać z łuku i poruszać się po parkach linowych. W Akademii wraca do własnej pasji (modelarstwo) i pozwala innym poczuć, jak dużo frajdy daje złożenie czegoś własnymi rękoma.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
799 zł - Turnus

 

Terminy zajęć

8 turnusów tematycznych
Zajęcia warsztatowe z podziałem na grupy

​​​​​​Grupa 5 - 12 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję