Letnia Akademia Pasji

Letnia Akademia Pasji

Opis zajęć

Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło letnie wakacje w bardzo atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?
Świetnie trafiłeś! U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć!

 

W Akademii Pasji znajdziesz wiele aktywności: od zajęć muzycznych, plastycznych, poprzez informatyczne, do majsterkowania, szycia, czy warsztatów kulinarnych, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry. W wakacje 2021 uruchamiamy 8 tygodni tematycznych związanych z kulturami różnych krajów świata!

Zapewniamy:
-
Opieka od 7:30 do 18:00,
- Wykwalifikowaną kadrę: wychowawcy + instruktorów wyspecjalizowanych w prowadzeniu zajęć w danej dziedzinie
- Wycieczki w formie gier terenowych w najbliższej okolicy
- Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad dwudaniowy w formie cateringu z restauracji Natka i Tymianek, podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje)
- Ubezpieczenie NNW
- Upominek na koniec turnusu dla każdego uczestnika

Przykładowe zajęcia: (zależności od turnusu): 
Zajęcia muzyczne, teatralne, plastyczne, szycie na maszynach, Minecraft EDU, grafika komputerowa, etnodesign, warsztaty kulinarne, Rysunek 3D PEN, Pomysły na zmysły, malarstwo, animacja filmowa, a ponadto: kino AP, wspólne granie w planszówki oraz WYCIECZKI :)

TERMINARZ Letniej Akademii Pasji 2022
TURNUS Termin Temat przewodni - Program Liczba wolnych miejsc
I 4.07-8.07.2022 Kosmiczny Zbieramy zapisy
II 11.07-15.07.2022 Klub podróżnika Brak miejsc - Lista rezerwowa
III 18.07-22.07.2022 Na sportowo Zbieramy zapisy
IV 25.07-29.07.2022 W świecie teatru i kina Zbieramy zapisy
V 1.08-5.08.2022 Nowoczesne technologie Zbieramy zapisy
VI8 8.08-12.08.2022 Smacznie, zdrowo, kolorowo Zbieramy zapisy
VII 16.08-19.08.2022 Wehikuł czasu Zbieramy zapisy
VII 22.08-26.08.2022 Eko przygoda Zbieramy zapisy

 

 

Warunki rezerwacji:
Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie przez formularz - Przycisk zapisz się oraz dokonanie zaliczki rezerwacyjnej w kwocie 300 zł w ciągu 2 dni roboczych na konto Akademii Pasji
Tytuł przelewu powinien być sformułowany według następującego schematu: „IMIĘ NAZWISKO UCZESTNIKA,LAP, NR TURNUSU”.
Szczegółowe warunki określa regulamin turnusu.
Dla stałych klientów i rodzeństwa przewidujemy zniżki!

Promocja do 31.05.2022 - cena turnusu 849 zł  przy wpłacie jednorazowej!

Cel:
- Atrakcyjne spędzenie lata w mieście
- Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka

Korzyści: 
- Przegląd zajęć Akademii Pasji
- Poznanie koleżanek i kolegów o wspólnych zainteresowaniach
- Odwiedzenie kulturalnych miejsc Warszawy, podczas organizowanych wycieczek oraz udział w grach terenowych

Regulamin Kursu
Karta uczestnika
Oferta kursów Lato 2022 - Harmonogram oraz Cennik
 

 

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Doktor Nauk Muzycznych (2021 UMFC), absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004) oraz Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013). Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna, Kanada). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia gry na fortepianie, śpiewu i emisji głosu.

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My Freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Od 2012 roku pracowała w Atcon Studio realizując indywidualne projekty.

Obecnie prowadzi własne studio projektowe Pracownia MF, w której realizuje ideę My freedom, my fashion (siedziba II piętro Akademii Pasji).
Z ogromną pasją prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
899 zł - Turnus
*849 zł - Przy wpłacie jednorazowej do 31.05.2022

 

Terminy zajęć

8 turnusów tematycznych
Zajęcia warsztatowe z podziałem na grupy!

​​​​​​Grupa 5 - 11 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję