Lekcje indywidualne online

Lekcje indywidualne online

Opis zajęć

Zajęcia nauki gry na instrumentach oraz śpiewu w wersji online.

Jeśli chciałbyś nauczyć się śpiewać lub grać na jakimś instrumencie bez wychodzenia z domu, skontaktuj się z nami.
Nasi instruktorzy dysponują fachową wiedzą oraz materiałami, które pozwolą na realizację Twoich marzeń w domowym zaciszu :-)

Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację, pamięć, uczy wytrwałości i systematyczności.
Jest wielką przyjemnością i wspaniałym hobby dla każdego. 


Cel zajęć:
- Nauka gry na instrumencie (nauka nut, harmonii, aplikatury, tabulatury)
- Wspomaganie rozwoju intelektualnego
- Rozwój wrażliwości muzycznej

Korzyści:
- Poprawa koncentracji, cierpliwości, systematyczności i wytrwałości
- Kontakt z muzyką klasyczną i współczesną
- Możliwość wyboru własnych utworów (dopasowane do umiejętności ucznia)
- Zaprezentowanie swoich umiejętności na cyklicznych koncertach.
 

W celu uzgodnienia terminu zajęć oraz przesłuchania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Prowadzący

Aleksandra Sapok

Aleksandra Sapok

Aleksandra Sapok, 18.06.1993, naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczęła w wieku ośmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, w klasie dra Franciszka Wieczorka. W 2016 ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie prof. Ryszarda Bałauszki. W czerwcu tego roku będzie bronić tytuł magistra na tej samej uczelni. W roku 2017, wzięła udział w Programie Erasmus, dzięki któremu doskonaliła swoje umiejętności w klasie prof. Francisco Berniera w Conservatorio de Manuel Castillo w Sewilli, Hiszpania.

Oprócz działalności konkursowej, Aleksandra promuje swój kunszt wykonawczy na wielu scenach w Polsce oraz poza jej granicami. Brała udział w wielu ciekawych projektach, m.in.: zaproszona została do wykonania recitalu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego w Energodar (Ukraina), gdzie również była członkiem jury konkursu. Koncertowała z Rybnicką Filharmonia pod dyr. Mirosława Jacka Błaszczyka, występowała w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, zaproszona została do wykonania premierowych utworów podczas finału Konkursu Kompozytorskiego im. Tadeusza Bairda, czy wielokrotnie prezentowała swoją grę w Łazienkach Królewskich w Warszawie

 

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Karolina Ogrodowska

Karolina Ogrodowska

Absolwentka instrumentalnych studiów magisterskich na wydziale muzyki klasycznej o specjalności flet poprzeczny Conservatorium van Amsterdam. Posiada bogate doświadczenie sceniczne - od koncertów solistycznych przez kameralne po występy orkiestrowe - oraz pedagogiczne. Oferuje zajęcia indywidualne na wszystkich stopniach zaawansowania gry - od podstaw wydobycia dźwięku i doskonalenie techniczne po szlifowanie repertuaru koncertowego. 

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Karolina Chlipała-Dobosz

Karolina Chlipała-Dobosz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Beaty Warykiewicz-Siwy i adt dr hab. Adama Mokrusa oraz stażu artystycznego w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jana Staniendy, ukończyła również klasę kameralistyki w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze pod kierunkiem prof. Olivera Wille. Jest laureatką XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Premio Citta’di Pa dova, absolwentką Akademii Sinfonia Varsovia, stypendystką Cambridge International String Academy, Międzynarodowego Centrum Edukacji Mistrzowskiej Pro Bono Musicae oraz jako członek kwartetu smyczkowego Amelior Quartet jest laureatką Festiwalu Heidelberger Frühling.Współpracując z Amelior Quartet oraz orkiestrami m.in. European Union Youth Orchestra, Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Orkiestrą Sinfonia Varsovia występuje w największych salach koncertowych świata.
Jest założycielką i dyrektor artystyczną „Vitis Music Sfera Festival” w Winnicy Janowice.

Mateusz Dobosz

Mateusz Dobosz

Mateusz Dobosz jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie kontrabasu prof. Andrzeja Mysińskiego. Jako współzałożyciel i członek zespołu „Magnolia Acoustic Quartet” jest laureatem wielu nagród w dziedzinie muzyki jazzowej improwizowanej: I miejsce na VI Europejskich Integracjach Muzycznych w Żyrardowie w 2010 roku, II miejsce na 33 Międzynarodowym Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors w Krakowie w 2009 roku oraz Stypendium banku Société Générale.
Występuje na scenie jako kontrabasista i pianista. W latach 2010 – 2012 związany był z Teatrem Muzycznym „Roma”. Od 2009 roku na stałe współpracuje z Teatrem Żydowskim im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie, a od 2014 roku również z teatrami Krystyny Jandy – Teatrem Polonia i Och-Teatrem w Warszawie.
Jest członkiem zespołu " Nowy Stwór Mazowiecki" oraz współtwórcą "Vitis Music Sfera Festival" w Janowicach.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
50 zł / lekcja 30 min
70 zł / lekcja 45 minut

Terminy zajęć

Terminy uzgadniane indywidualnie


 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję