Lekcje indywidualne online

Lekcje indywidualne online

Opis zajęć

Zajęcia nauki gry na instrumentach oraz śpiewu w wersji online.

Jeśli chciałbyś nauczyć się śpiewać lub grać na jakimś instrumencie bez wychodzenia z domu, skontaktuj się z nami.
Nasi instruktorzy dysponują fachową wiedzą oraz materiałami, które pozwolą na realizację Twoich marzeń w domowym zaciszu :-)

Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację, pamięć, uczy wytrwałości i systematyczności.
Jest wielką przyjemnością i wspaniałym hobby dla każdego. 


Cel zajęć:
- Nauka gry na instrumencie (nauka nut, harmonii, aplikatury, tabulatury)
- Wspomaganie rozwoju intelektualnego
- Rozwój wrażliwości muzycznej

Korzyści:
- Poprawa koncentracji, cierpliwości, systematyczności i wytrwałości
- Kontakt z muzyką klasyczną i współczesną
- Możliwość wyboru własnych utworów (dopasowane do umiejętności ucznia)
- Zaprezentowanie swoich umiejętności na cyklicznych koncertach.
 

W celu uzgodnienia terminu zajęć oraz przesłuchania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Prowadzący

Aleksandra Sapok

Aleksandra Sapok

Aleksandra Sapok, 18.06.1993, naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczęła w wieku ośmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku, w klasie dra Franciszka Wieczorka. W 2016 ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie prof. Ryszarda Bałauszki. W czerwcu tego roku będzie bronić tytuł magistra na tej samej uczelni. W roku 2017, wzięła udział w Programie Erasmus, dzięki któremu doskonaliła swoje umiejętności w klasie prof. Francisco Berniera w Conservatorio de Manuel Castillo w Sewilli, Hiszpania.

Oprócz działalności konkursowej, Aleksandra promuje swój kunszt wykonawczy na wielu scenach w Polsce oraz poza jej granicami. Brała udział w wielu ciekawych projektach, m.in.: zaproszona została do wykonania recitalu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Gitarowego w Energodar (Ukraina), gdzie również była członkiem jury konkursu. Koncertowała z Rybnicką Filharmonia pod dyr. Mirosława Jacka Błaszczyka, występowała w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, zaproszona została do wykonania premierowych utworów podczas finału Konkursu Kompozytorskiego im. Tadeusza Bairda, czy wielokrotnie prezentowała swoją grę w Łazienkach Królewskich w Warszawie

 

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Karolina Ogrodowska

Karolina Ogrodowska

Absolwentka instrumentalnych studiów magisterskich na wydziale muzyki klasycznej o specjalności flet poprzeczny Conservatorium van Amsterdam. Posiada bogate doświadczenie sceniczne - od koncertów solistycznych przez kameralne po występy orkiestrowe - oraz pedagogiczne. Oferuje zajęcia indywidualne na wszystkich stopniach zaawansowania gry - od podstaw wydobycia dźwięku i doskonalenie techniczne po szlifowanie repertuaru koncertowego. 

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
50 zł / lekcja 30 min
70 zł / lekcja 45 minut

Terminy zajęć

DOSTĘPNE TERMINY:
Link w opisie zajęć


 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję