Kursy Best Brain

Kursy Best Brain

Opis zajęć

Kursy Best Brain to efekt pasji i doświadczenia ich twórców - braci Bartłomieja i Tobiasza Boral, pasjonatów rozwoju umysłowego, polskich mistrzów pamięci, finalistów The Brain. Genialny Umysł, autorów książki „Techniki Zapamiętywania".

Wychodząc na przeciw potrzebie nowoczesnej edukacji młodego pokolenia stworzyli oni autorski kurs, w którym stawiają na praktykę i trening kluczowych umiejętności takich jak: kojarzenie informacji, zapamiętywanie, koncentrację uwagi i kreatywność. Dwie główne cechy zajęć to praktyka i dynamika, z tego powodu cały kurs oparty jest na kilkudziesięciu rodzajach ćwiczeń trenujących różne obszary mózgu i wykonywanych w coraz to szybszym tempie. Podczas wciągających i pełnych pasji zajęć wykorzystywana jest autorska platforma treningowa i różne pomoce multimedialne, tak aby kurs był dla dzieci pasjonujący.

CEL KURSU:
Celem kursu jest przede wszystkim ogólna poprawa szybkości myślenia, koncentracji uwagi i pamięci, jednak poza tym uczymy dzieci metod nauki słówek języków obcych, definicji, ortografii, dat, wierszy oraz
tworzenia efektywnych notatek i aktywnych powtórek.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. Przeznaczone są dla uczniów od I do VIII klasy szkoły podstawowej. Prowadzimy zajęcia w grupach maksymalnie 12-osobowych.

CENA KURSU:
1660 zł
(w przypadku rodzeństwa - 10% zniżki dla każdego dziecka).
Istnieje możliwość rozłożenia na równe raty opłaty za kurs (opłata wstępna 139 zł,  9 rat po 169 zł).
Cena zawiera:
- minimum 30 zajęć 60-minutowych
- całoroczny dostęp do platformy internetowej na której dzieci mogą
samodzielnie ćwiczyć swoją pamięć i koncentrację uwagi
- zeszyty ćwiczeń
- nagrody i dyplomy dla uczniów

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
http://bestbrain.education/

Prowadzący

Akademia Pasji

Best Brain

www.bestbrain.pl

Zapisz się

Cena zajęć

Cena kursu - 1660 zł - 2 semestry
Opłaty w ratach - opłata wstępna 139 zł,  9 rat po 169 zł.

Terminy zajęć

PIĄTEK
zapisy do grup na stronie: www.bestbrain.education

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję