Kursy artystyczne  - ferie 2023

Kursy artystyczne - ferie 2023

Opis zajęć

Warsztaty artystyczne - przygotowanie do szkół plastycznych to propozycja dla osób chcących profesjonalnie zajmować się sztukami plastycznymi oraz osób, dla których aktywność twórcza jest dodatkową formą aktywności. W ferie zimowe 2023 proponujemy 2 turnusy intensywnych kursów malarskich będących okazją dla przygotowujących się do egzaminów plastycznych w nadchodzącym roku.

Zajęcia poświęcone będą zgłebianiu tradycyjnych technik sztuk plastycznych. Na warsztatach przeważać będą tematy związane z pogłębianiem warsztatu artystycznego oraz prawidłową obserwację z natury. Poruszanymi tematami będą: martwa natura, postać, pejzaż, praca z wyobraźni przy jedczoczesnych rozmowach dotyczących odniesień kulturowych, a w szczególności do historii sztuki. 
Kurs obejmuje 20 godzin zajęć praktycznych podzielonych na 4-godzinne spotkania od poniedziałku do piątku.
 

GRUPA 13-17 - Zajęcia w godzinach 15:00-19:00
TURNUS TERMIN WOLNE MIEJSCA
 I 13-17.02.2023 Zbieramy zapisy
 II 20-24.02.2023 Zbieramy zapisy

 

Podczas 4-godzinnych spotakań zakłada się relizację 3 prac z dzieciny: rysunku, malarstwa oraz rzeźby, co odpowada wymaganiom postawionym w trakcie egzaminu przed kandydatem do Liceum Plastycznego. Podczas zajęć instruktorka będzie na bieżąco kontrolowała czas realizacji pracy oraz udzielała korekt i wskazówek.
Na warsztatach zapewniamy wszystkie materiały plastyczne, wyposażoną pracownię oraz ciepłe lub zimne napoje.

Kameralne grupy (do 7 osób) pozwalają na indywidualne podejście instruktora do kursanta.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora zajęć dla dzie i młodzieży, absolwentaszkoły plastycznej oraz ASP.

Cel zajęć:
- rozwijanie umiejętności plastycznych
- przygotowanie do egzaminu do szkół artystycznych (Licum Plastycznego, klasom o profilach plastycznych, ASP)
- przygotowanie do pracy pod presją czasu

Warunki rezerwacji:
Aby dokonać rezerwacji miejsca prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o wpłatę 300 zł zaliczki na przelewem na konto w dniu dokonania rezerwacji.
Brak płatności w ciągu 3 dni roboczych spowoduje anulowanie rezerwacji.


UWAGA: Wpłat należy dokonywać wyłącznie przelewem na nr konta Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego Santander Bank 94 1090 2747 0000 0001 1539 1120
Tytuł przelewu powinien być sformułowany według następującego schematu: „IMIĘ NAZWISKO UCZESTNIKA, KURSY MALARSKIE, NR TURNUSU”.

Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji turnusu. Pozostała część kwoty płatna najpóźniej 7 dni. W odpowiedzi na dokonaną rezerwację otrzymają Państwo maila zwrotnego z danymi do przelewu. Regulamin oraz karta uczestnika zostanie przesłana w osobnym mailu

Zapraszamy do zapoaznania się z pełną ofertą naszych zimowych kursów dla dzieci i młodzieży.

Pora dnia Oferta kursów Zima 2023
 Kursy poranne Zimowa Akademia Pasji
7:30-18:00

Artystyczne półkolonie
10:00-16:00

Warsztaty RPG
9:00-13:00
Grupa 7-10 lat

 
Kursu popołudniowe Warsztaty RPG
14:00-18:00
Grupa 11-16 lat

Kursy malarskie
15:00-19:00

REGULAMIN KURSU
KARTA UCZESTNIKA
 (PDF interaktywny, by wypełnić należy pobrać plik i wypełnić, nie działa w oknie przeglądarki)
CENNIK I DODATKOWE OPCJE

Prowadzący

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia Pasji

Monika Skiba-Głażewska

Pedagog, nauczyciel plastyki i technik przemysłu mody. Ukończyła studia na kierunku Edukacji w Zakresie Sztuk Plastycznych w specjalizacji Malarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz Technikum Odzieżowe w Ostrołęce. Doświadczenie w zawodzie nauczyciela zdobyła w szkołach podstwowych, gimnazjach oraz liceum. 
Interesuje się dalszym rozwojem w dziedzinie edukacji, obecnie w trakcie szkolenia z terapi ręki. Na co dzień mama dwójki dzieci.
 

Zapisz się

Cena zajęć

799 zł/turnus

Terminy zajęć

Wiek 13-17 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję