Kucykowa opowieść - edukacyjna gra fabularna

Kucykowa opowieść - edukacyjna gra fabularna

Opis zajęć

Przygoda dla małych kucyków z Equestrii właśnie się rozpoczyna! Wszystkie dzieci w wieku 6-9 lat zapraszamy na grę fabularną „Equestria - Puść wodze fantazji!”. Gwarantowane wspólne kucykowe historie pełne magii, przyjaźni i nauki poprzez zabawę! 

„Equestria – puść wodze fantazji!” To gra, w której prowadzący, zwany mistrzem gry, zaczyna snuć opowieść dziejąca się w świecie bajkowych koników, zaś pozostali uczestnicy grają ich role. Na początku decydują jakimi chcą być kucykami i zaznaczają swoje wybory na specjalnej karcie postaci, na której mogą również narysować zwierzaka, w którego się wcielą. Od tego momentu uczestnicy odgrywają swoje kucyki i kierują ich losami wspólnie z mistrzem gry.

W przygodach często chodzi o sprytne, pokojowe rozwiązanie problemu razem ze swoimi przyjaciółmi. Nierzadko dobrym pomysłem będzie rozwiązanie zagadki, narysowanie lub pokazanie czegoś.
Myślisz o kucyku, takim jak Fluttershy, który posiada talent do rozmawiania z każdym i chciałby przełamać swoją nieśmiałość? Żaden problem. A może będzie zupełnie inny, silny, zaangażowany, chcący nauczyć się jak nie zostawiać po sobie bałaganu? Dzięki mocy przyjaźni i współpracy można przezwyciężyć każdą kucykową słabostkę i stawić czoła wyzwaniom w świecie Equestrii!

Cel zajęć:
- Kształtowanie i rozwijanie wyobraźni
- Rozwijanie kreatywności i nieszablonowego myślenia
- Nauka współpracy
- Ćwiczenie wypowiadania się

Korzyści:
- Poznanie wspaniałej opowieści do kontynuowania w domu
- Miło spędzony czas wśród rówieśników
- Nabranie odwagi do wypowiadania się

Prowadzący

Akademia Pasji

Adrian Lewandowski

Artysta fabuły 
Wieloletni Mistrz Gry, twórca scenariuszy do gier, entuzjasta gier planszowych. Adrian prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy także dorosłych.Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu gier fabularnych. Dzięki wciągającej narracji,  grze aktorskiej i nietuzinkowej fabule wprowadza graczy w świat sesji, który staje się żywym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Dzięki przemyślanym wątkom gracze oprócz zabawy wyciągają również przydatne się w lekcje dla siebie. Chcesz być bardziej komunikatywny, stanowczy, pragniesz lepiej rozumieć swojego rozmówcę? Nauczysz się tego na sesjach!

Zapisz się

Cena zajęć

80 zł - jednorazowo

Terminy zajęć

SOBOTA - 29 maja
11:00-13:00 Grupa 6-9 lat - zajęcia warsztatowe (raz w miesiącu)

Kolejne spotkania:
29 maja 2021 r.
19 czerwca 2021 r.


 

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję