Eksperymenty

Eksperymenty

Opis zajęć

Poznaj teorię naukową, a później zbadaj ją w praktyce, samemu wykonując niesamowite Eksperymenty!

Na każdym spotkaniu realizowany jest inny temat z różnych dziedzin nauki. Z pomocą instruktorów CZARY MARY EKSPERYMENTY dzieci wykonują doświadczenia samodzielnie, tak aby lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zjawisko. Na zakończenie warsztatów dzieci wykonują eksperyment do domu, taki żeby przypominał im o omawianych zjawiskach.

Pragniemy, żeby dzieci na naszych zajęciach się rozwijały. Aby po naszych warsztatach posiadały nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności, które pozwolą im na samodzielne stawianie pytań, wyciąganie wniosków oraz rozwiązywanie problemów. Prowadzone przez nas zajęcia naukowe realizujemy w formie warsztatów, bo uważamy, że to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na rozwijanie wyobraźni, kreatywności i dziecięcej ciekawości. Już starożytny myśliciel, Konfucjusz, podkreślał wartość samodzielnego działania, mówiąc, że aby coś zrozumieć trzeba to po prostu zrobić.

Dlatego naszym głównym celem jest pozwolenie dzieciom na aktywne zaangażowanie się w wykonywane doświadczenia. Podczas naszych warsztatów uczestnicy, pod okiem doświadczonych instruktorów, będą indywidualnie lub w parach wykonywać eksperymenty, mieszać, dodawać, sprawdzać i obserwować jak niesamowity i zaskakujący jest świat nauki. Nasza ekipa to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, dla których największym sukcesem są uśmiechnięte dzieci. Naszą misją jest popularyzacja nauki przez zabawę i uświadamianie ludziom, że uczymy się całe życie.

 

Prowadzący

Czary Mary - Eksperymenty

Czary Mary - Eksperymenty

Organizujemy warsztaty naukowe, pokazy, urodziny z eksperymentami oraz stoiska piknikowe. Można nas spotkać w szkołach, przedszkolach, domach kultury, kawiarniach, w salach zabaw oraz podczas wielu różnych eventów organizowanych zarówno przez prywatne i miejskie instytucje, wszędzie tam gdzie znajdzie się stół i krzesła do wykonywania eksperymentów.
W Akademii Pasji prowadzimy comiesięczne warsztaty z Eksperymentów dla grupy 6 - 12 lat.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
80 zł / 60 min. 

210 zł / karnet 3 warsztatów (ważny 6 miesięcy)

Terminy zajęć

Warsztaty 1 x w miesiącu 
Godz. 10:00 - 11:00, Grupa 5 - 12 lat

Najbliższe terminy:
18.03.2023 
22.04.2023 
20.05.2023 
17.06.2023

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję