Baby Loves Music

Baby Loves Music

Opis zajęć

BABY LOVES MUSIC  to zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych, których celem jest uwrażliwienie dzieci na otaczające je piękno, otwartość na drugiego człowieka oraz nauka przez zabawę.

Obcowanie ze sztuką od najmłodszych lat przynosi wiele wspaniałych efektów dla rozwoju emocjonalnego dziecka, pobudza jego wrażliwość, empatię i rozwija wyobraźnię. Umuzykalnianie od najwcześniejszego etapu rozwoju fantastycznie stymuluje kreatywność, pozytywnie wpływa na rozwój mowy i naukę języków oraz sprawia, że dziecko wyrabia sobie dobre nawyki.

Zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, ale nie kładziemy nacisku na naukę języka - dziecko osłuchując się, uczy się samo.

Zajęcia BLM dają również rodzicom gotowe narzędzia do umuzykalniania dzieci w domu i pokazują jak w łatwy i przyjemny sposób pobudzić w dziecku artystyczną duszę nawet, jeśli wydaje się im, że tego nie potrafią, gdyż sami artystami nie są. Podczas zajęć śpiewamy, nucimy, gramy, słuchamy, tańczymy i relaksujemy się przy dźwiękach muzyki, ale przede wszystkim dobrze się bawimy i przeżywamy fantastyczną muzyczną przygodę.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci (0-3 lat, 3-6 lat) i ich rodziców lub opiekunów.

Dołącz do klubu BABY LOVES MUSIC, obudź w swoim dziecku (i w sobie) artystę i pamiętaj, że kreatywny rodzic to kreatywne dziecko.
Zajęcia prowadzi Karolina Chlipała-Dobosz – skrzypaczka i kameralistka, a przede wszystkim mama 10-miesięcznej Tosi.

Prowadzący

Karolina Chlipała-Dobosz

Karolina Chlipała-Dobosz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Beaty Warykiewicz-Siwy i adt dr hab. Adama Mokrusa oraz stażu artystycznego w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jana Staniendy, ukończyła również klasę kameralistyki w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze pod kierunkiem prof. Olivera Wille. Jest laureatką XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Premio Citta’di Pa dova, absolwentką Akademii Sinfonia Varsovia, stypendystką Cambridge International String Academy, Międzynarodowego Centrum Edukacji Mistrzowskiej Pro Bono Musicae oraz jako członek kwartetu smyczkowego Amelior Quartet jest laureatką Festiwalu Heidelberger Frühling.Współpracując z Amelior Quartet oraz orkiestrami m.in. European Union Youth Orchestra, Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Orkiestrą Sinfonia Varsovia występuje w największych salach koncertowych świata.
Jest założycielką i dyrektor artystyczną „Vitis Music Sfera Festival” w Winnicy Janowice.

Zapisz się

Cena zajęć

60 zł - jednorazowo
180 zł - karnet 4 zajęć

Terminy zajęć

ŚRODA
10:00 - 10:45, Grupa 0 - 2 lata
11:00 - 11:45, Grupa 3 - 6 lat

PIĄTEK
10:00 - 10:45, Grupa 0 - 2 lata
11:00 - 11:45, Grupa 3 - 6 lat

PIĄTEK
17:00 - 17:45, Grupa 0 - 2 lata
18:00 - 18:45, Grupa 3 - 6 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję