Baby Loves Music

Baby Loves Music

Opis zajęć

Baby Loves Music to zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych, których celem jest uwrażliwienie dzieci na otaczające je piękno, otwartość na drugiego człowieka oraz nauka przez zabawę. 

Obcowanie ze sztuką od najmłodszych lat przynosi wiele wspaniałych efektów dla rozwoju emocjonalnego dziecka, pobudza jego wrażliwość, empatię i rozwija wyobraźnię. Umuzykalnianie od najwcześniejszego etapu rozwoju fantastycznie stymuluje kreatywność, pozytywnie wpływa na rozwój mowy i naukę języków oraz sprawia, że dziecko wyrabia sobie dobre nawyki. 

Zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, ale nie kładziemy nacisku na naukę języka - dziecko osłuchując się, uczy się samo. 
Zajęcia BLM dają również rodzicom gotowe narzędzia do umuzykalniania dzieci w domu i pokazują jak w łatwy i przyjemny sposób pobudzić w dziecku artystyczną duszę nawet, jeśli wydaje się im, że tego nie potrafią, gdyż sami artystami nie są. 

Podczas zajęć śpiewamy, nucimy, gramy, słuchamy, tańczymy i relaksujemy się przy dźwiękach muzyki, ale przede wszystkim dobrze się bawimy i przeżywamy fantastyczną muzyczną przygodę.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 0-5 lat i ich rodziców lub opiekunów.

​Obcowanie ze sztuką od najmłodszych lat przynosi wiele wspaniałych efektów dla rozwoju emocjonalnego dziecka, pobudza jego wrażliwość, empatię i rozwija wyobraźnię. Umuzykalnianie od najwcześniejszego etapu rozwoju fantastycznie stymuluje kreatywność, pozytywnie wpływa na rozwój mowy i naukę języków oraz sprawia, że dziecko wyrabia sobie dobre nawyki. 

Dołącz do klubu BABY LOVES MUSIC, obudź w swoim dziecku (i w sobie) artystę i pamiętaj, że kreatywny rodzic to kreatywne dziecko.

Zapisy na zajęcia: Strona , tel. +48 504 741 916, info@babylovesmusic.pl

Prowadzący

Baby Loves Music

Baby Loves Music

Baby Loves Music - Karolina Chlipała-Dobosz
Zajęcia prowadzi Karolina - absolwentka skrzypiec w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz kameralistki w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze. 
Swoją przygodę z umuzykalnianiem niemowląt rozpoczęła, kiedy zostając mamą uroczej Tosi poszukiwała wartościowej muzyki dla dzieci i sposobu na wspólne muzykowanie z córką od pierwszych dni jej życia. Zainspirowana teorią profesora Gordona i kursami dla nauczycieli Anny Weber i Pomelody, stworzyła swój własny program do umuzykalniania dzieci Baby Loves Music, który prowadzi po angielsku.    

Zapisz się

Cena zajęć

www.babylovesmusic.pl

Terminy zajęć

Informacje u prowadzącego - www.babylovesmusic.pl

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję