Artystyczne półkolonie

Artystyczne półkolonie

Opis zajęć

Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło ferie zimowe w atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?
Świetnie trafiłeś! U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć! 

Półkolonie artystyczne to okazja dla twórczego rozwoju w ciągu 5-dniowego turnusu. Cały kurs obejmuje ponad 16 godzn zajęć plastycznych, szyciowych i rękodzielniczych, a żeby zapewnić odpowiedni poziom wypoczynku wzobacilismy program o zajęcia rekreacyjne oraz wycieczki!
Kurs dedykowany jest dzieciom i młodzieży w wieku 9-14 lat.

Program kursu:
W trakcie turnusu uczestnicy poznają rózne techniki rękodzielnicze, szyciowe oraz malarskie.
Poruszone zostana takie zagadnienia jak: szycie na maszynach, makrama, malarstwo sztalugowe, papieroplastyka, filcowanie oraz wiele innych.

Harmonogram dnia:
7:30 - 9:00 - Swobodna zabawa pod okiem wychowawców (zajęcia świetlicowe - opcja dodatkowa)
9:00 - 9:30 - Śniadanie (prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 9:00 - opcja dodatkowa)
10:00 - 13:30 - Zajęcia lub wycieczki przedpołudniowe zgodne z programem danego dnia
13:30 - 14:30 Obiad i sjesta poobiednia
14:30 - 16:00 - Zajęcia popołudniowe zgodne z planem turnusu  
16:00 - Podwieczorek (opcja dodatkowa)
16:00-18:00 - Swobodna zabawa pod okiem wychowawców (zajęcia świetlicowe - opcja dodatkowa)

Ramowy program turnusu

Zapewniamy - wersja podstawowa
-
Opieka od 10:00 do 16:00,
- Wykwalifikowaną kadrę: wychowawcy + instruktorzy wyspecjalizowani w prowadzeniu zajęć w danej dziedzinie
- Wycieczki w formie gier terenowych w najbliższej okolicy oraz dalsze wyjazdy
- Obiad dwudaniowy w formie cateringu z restauracji Natka i Tymianek, podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje przez cały pobyt 
- Ubezpieczenie NNW
- Upominek na koniec turnusu dla każdego uczestnika

Dodatkowe opcje
- rozszerzenie czasu pobytu uczestnika do godzin 7:30-18:00 (zajęcia świetlicowe)
- zwiekszenie liczby posiłków (śniadanie - 9:00 i podwieczorek ok. 16:30)

Turnusy:

TURNUS TERMIN WOLNE MIEJSCA
 I 13-17.02.2023 Zbieramy zapisy!
 II 20-24.02.2023 Zbieramy zapisy!


Cel:
- Atrakcyjne spędzenie zimy w mieście
- Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka

Korzyści: 
- Przegląd zajęć Akademii Pasji
- Poznanie koleżanek i kolegów o wspólnych zainteresowaniach

Warunki rezerwacji:
Aby dokonać rezerwacji miejsca prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o wpłatę 300 zł zaliczki na przelewem na konto w dniu dokonania rezerwacji.
Brak płatności w ciągu 3 dni roboczych spowoduje anulowanie rezerwacji.


UWAGA: Wpłat należy dokonywać wyłącznie przelewem na nr konta Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego Santander Bank 94 1090 2747 0000 0001 1539 1120
Tytuł przelewu powinien być sformułowany według następującego schematu: „IMIĘ NAZWISKO UCZESTNIKA, ARTYSTYCZNE POLKOLONIE, NR TURNUSU”.

Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji turnusu. Pozostała część kwoty płatna najpóźniej 7 dni. W odpowiedzi na dokonaną rezerwację otrzymają Państwo maila zwrotnego z danymi do przelewu. Regulamin oraz karta uczestnika zostanie przesłana w osobnym mailu

Zapraszamy do zapoaznania się z pełną ofertą naszych zimowych kursów dla dzieci i młodzieży.

Pora dnia Oferta kursów Zima 2023
 Kursy poranne Zimowa Akademia Pasji
7:30-18:00

Artystyczne półkolonie
10:00-16:00

Warsztaty RPG
9:00-13:00
Grupa 7-10 lat

 
Kursu popołudniowe Warsztaty RPG
14:00-18:00
Grupa 11-16 lat

Kursy malarskie
15:00-19:00

REGULAMIN KURSU
KARTA UCZESTNIKA
 (PDF interaktywny, by wypełnić należy pobrać plik i wypełnić, nie działa w oknie przeglądarki)
CENNIK I DODATKOWE OPCJE

Prowadzący

Dagmara Mandat

Dagmara Mandat

Jest założycielką Szydełkowego Raju. Szydełkuje wszędzie na przemian z drutami, z pod których wychodzą unikatowe rzeczy. Nie robi dwóch takich samych projektowych na drutach i szydełku. Tworzy indywidualne projekty na zamówienia i z przyjemnością dzieli sie wiedza i doświadczeniem z kursantkami.

Edukatorka, Trener Umiejętności Społecznych oraz rozwoju osobistego. Swoją pasję kreatywności przejawia w wielu dziedzinach, podczas sesji tutoringu i coachingu. Zawodowo i z pasją oddaje się zajęciom ze studentami jako wykładowca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, wdrożeniowiec i koordynator e-learningu akademickiego w Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, trener Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli,  obecnie jest Dyrektorem w Regionalnym Ośrodku Edukacji w Warszawie, nadzorując działania Szkół Artystycznych. Jako dydaktyk była obecna w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, Akademii Obrony Narodowej, Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej. 

Kreatywność i pasję przekłada na twarde umiejętności tworząc unikatowe zajęcia w Akademii :)

Iwona Skibińska

Iwona Skibińska

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My Freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Od 2012 roku pracowała w Atcon Studio realizując indywidualne projekty.

Obecnie prowadzi własne studio projektowe Pracownia MF, w której realizuje ideę My freedom, my fashion (siedziba II piętro Akademii Pasji).
Z ogromną pasją prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura uzyskała w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dodatkowe doświadczenia uzdobywała na wydziale Projektowania Tkaniny i Ubioru łodzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia Pasji

Monika Skiba-Głażewska

Pedagog, nauczyciel plastyki i technik przemysłu mody. Ukończyła studia na kierunku Edukacji w Zakresie Sztuk Plastycznych w specjalizacji Malarstwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz Technikum Odzieżowe w Ostrołęce. Doświadczenie w zawodzie nauczyciela zdobyła w szkołach podstwowych, gimnazjach oraz liceum. 
Interesuje się dalszym rozwojem w dziedzinie edukacji, obecnie w trakcie szkolenia z terapi ręki. Na co dzień mama dwójki dzieci.
 

Zapisz się

Cena zajęć

1050

Terminy zajęć

Szycie, rękodzieło i malarstwo - artystyczne ferie dla młodzieży!

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję