Angielski z Happy Club

Angielski z Happy Club

Opis zajęć

Od września 2021 w Akademii Pasji startują zajęcia z Funtown, to nowa rewolucyjna
metodą do nauki języka angielskiego dla dzieci 7-12 lat!

To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę!
Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc.
Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową….

Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna.
Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy!

Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”
Nasi Super Lektorzy czekają na Ciebie!

Zapisz swoje dziecko na lekcję pokazową Poniedziałek 6.09 o 17.30.
Zapisy: 697 361 392
biuro@happyclub.com.pl
www.happyclub.com.pl

Zapisz się

Cena zajęć

Więcej informacji na stronie 
biuro@happyclub.com.pl
www.happyclub.com.pl

Terminy zajęć

www.happyclub.com.pl

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję