Akademia Pasji to miejsce, w którym możesz rozwijać swoje zainteresowania w kameralnej, przyjaznej atmosferze.
Organizujemy zajęcia cykliczne i warsztaty jednorazowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Dajemy Wam narzędzia i oferujemy wsparcie specjalistów, którzy pilotują Was na poszczególnych etapach Waszych działań. 

U nas możesz wyprawić przyjęcie urodzinowe swojego dziecka. 

Znajdują się tu również wypożyczalnia i sklep z grami planszowymi.

Posiadamy wiele otwartych gier, przy których miło spędzisz czas.


 

AKADEMIA PASJI to miejsce stworzone przez ludzi, którzy swoje pasje realizują na co dzień zawodowo. Jesteśmy entuzjastami, animatorami kultury, ze sztuką obcujemy na codzień.

„Pragniemy się podzielić tą pasją, którą nosimy w sobie, ponieważ uważamy, że w każdym wieku można zacząć realizować swoje niespełnione marzenia, które w nas drzemią. Jak powiedziała Elizabeth Green: „Czasem najzwyklejsze rzeczy mogą stać się niezwykłe, po prostu przez robienie ich z właściwymi ludźmi”.

Zapraszamy do nas - do Akademii Pasji. Przyjdź i przekonaj się sam! ;)

 

Bogumiła Dziel-Wawrowska - założycielka Akademii Pasji

Śpiewaczka, publicystka, założyciel i prezes Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego, działaczka społeczna
w zakresie kultury i sztuki. Ukończyła szkołę muzyczną II stopnia - dyplom klasy fortepianu, Wydział Wokalny Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Podyplomowe Studium Pieśni UMFC oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne w Ateneum - SW w Gdańsku.

Jest autorem scenariuszy i koordynatorem dużych wydarzeń kulturalno-edukacyjnych, m. in.: Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na szczytach w Zakopanem (2009 r., 2010 r.), warsztatów Artystyczna Euforia w Zakopanem (2010 r.) i w Koninie (2012 r. – 2015r.) oraz Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyczne przestrzenie w Wielkopolsce.

Bogumiła Dziel-Wawrowska to również autorka scenariusza i koordynatorka multimedialnego spektaklu
dla dzieci Pan Lutosławski, realizowanego przy wsparciu MKiDN w ramach projektu Lutosławski Promesa 2013, który uznany został za najlepszy projekt skierowany do dzieci w roku obchodów urodzin Witolda Lutosławskiego.

                                                                           www.bogumilawawrowska.com

 

Janusz Wawrowski - współzałożyciel Akademii Pasji

Skrzypek, absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz założyciel Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego.

Pomysłodawca i dyrektor artystyczny I i II edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej
Muzyka na szczytach w Zakopanem (2009 r., 2010 r.), Dyrektor artystyczny Festiwalu Muzyki Kameralnej
Muzyczne przestrzenie (2011r.- 2016 r.). W lutym 2015 roku został uhonorowany przez Ministerstwo Kultury
i Dziedzictwa Narodowego odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Prywatnie - tata Julki i Tadzia, entuzjasta gier planszowych.

www.wawrowski.com

 

 

Katarzyna Laskowska - spiritus movens Akademii Pasji

Śpiewaczka, założycielka oraz dyrektor naczelny i artystyczny OperaLight. W ramach tej działalności wystawia spektakle muzyczne dla dzieci i dorosłych, promując tym samym sztukę wyższą. Jest organizatorem
i współorganizatorem koncertów na szeroką skalę, podczas których zaprasza uznane nazwiska ze świata muzyki klasycznej, filmowej i nie tylko.

Jako artystka koncertuje, współpracuje ze scenami operowymi, operetkowymi, filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami oraz kompozytorami w kraju i za granicą.

W 2004 r. została laureatką I miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

www.katarzynalaskowska.pl

 

 

 

Iwona Skibińska - kierownik pracowni krawieckiej Akademii Pasji

Projektantka mody, scenograf, krawcowa.
W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej.

Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie.
Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy).

Obecnie współpracuje ze studiem projektowania i szycia odzieży w  Atcon Studio oraz prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

 

Dagmara Mandat - autorka i manager kursów robienia na drutach i szydełkowania 

Z wykształcenia ekonomista, specjalność ekonomia menadżerska, zarządzanie, e-learning.
Pracowała jako wykładowca na Łazarski Distance Learning na Wydziale Ekonomii i Zarządzania, wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, wykładowca Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, a obecnie jest managerem Oddziału Regionalnego Ośrodka Edukacji w Warszawie.
Wykładowca na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych oraz w trybie e-learning.
Jest założycielką Szydełkowego Raju.

www.szydelkowy-raj.pl


Nazywam się Mandat, Dagmara Mandat. Życie to przygoda dla odważnych, mówiła Hellen Keller. Dlatego zostałam bohaterem swojego życia, a to dało mi bogate doświadczeniem życiowe. Ono przyczyniło się w dużej mierze, do mojego profesjonalizmu w pracy zawodowej. "Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to już luksus w życiu" - to słowa Jacka Walkiewicza, pod którymi podpisuję się i ja. Życie to nie dzieło przypadku, choć często twierdzimy, że nie mamy wpływu na większość rzeczy, które dzieją się wokół nas i stąd często w naszych rozważaniach pada słowo, że "udało mi się" to czy tamto. Mi się nic nie udało. Na wszystko zapracowałam sama, poprzed akt odwagi, zaangażowania i dyscypliny. Ajschylos powiedział, że dyscyplina jest matką dobrobytu. Życie mądre, to życie świadome i uważne (Osho) dlatego postanowiłam zamienić każdą swoją codzienną czynność zarówno prywatną jak i zawodową w pasję. I tak moje życie stało się pasją. Dlatego nie ważne gdzie, ważne z kim. Pewnie też dlatego jesteś na naszej stronie.

 

 

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Remont w Akademii Pasji
17-08-2018

W dniach od 27 sierpnia do 9 września w Akademii Pasji będzie trwał remont. Przepraszamy za utrudnienia.

 

więcej...
18 sierpnia sklep Planszówki AP jest zamknięty
17-08-2018

Uprzejmie informujemy, że 18 sierpnia sklep Planszówki AP jest nieczynny. Zapraszamy od poniedziałku :)

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]