Akademia Pasji to miejsce z artystyczną duszą.

Każdy człowiek ma swoją pasję. Naszą, oprócz muzyki, jest stworzenie miejsca, gdzie każdy może stać się artystą.

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który z ogromnym entuzjazmem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy z nas jest indywidualistą, ale wspólnie tworzymy całkiem nieźle zgraną orkiestrę :-)

Przyjdź do nas i odkryj w sobie kreatywność, radość tworzenia i niepohamowaną energię. Znajdź w sobie pasję i stań się prawdziwym artystą w tym, co lubisz. Nieważne, czy lubisz programować, szyć czy śpiewać. 

Odkryj w sobie pasję i rozwijaj ją z nami :-)

 

Bogumiła Dziel-Wawrowska - założycielka Akademii Pasji

Śpiewaczka, publicystka, założyciel i prezes Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego. Ukończyła szkołę muzyczną II stopnia - dyplom klasy fortepianu, Wydział Wokalny Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Podyplomowe Studium Pieśni UMFC oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne w Ateneum - SW w Gdańsku. Koncertuje w kraju i za granicą. Od 2015 roku związana z Chórem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w którym prowadzi indywidualną emisję śpiewu. Jest autorem scenariuszy i koordynatorem dużych wydarzeń kulturalno-edukacyjnych, m. in.: Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na szczytach w Zakopanem (2009 r., 2010 r.), warsztatów Artystyczna Euforia w Zakopanem (2010 r.) i w Koninie (2012 r. – 2015r.) oraz Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyczne przestrzenie w Wielkopolsce.

Uwielbia śpiewać, gotować i sprzątać :)
www.bogumilawawrowska.com

 

Janusz Wawrowski - współzałożyciel Akademii Pasji

Skrzypek, absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz założyciel Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny I i II edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyka na szczytach w Zakopanem (2009 r., 2010 r.), Dyrektor artystyczny Festiwalu Muzyki Kameralnej Muzyczne przestrzenie (2011r.- 2016 r.). W lutym 2015 roku został uhonorowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Prywatnie - tata Julki i Tadzia, entuzjasta gier planszowych.

www.wawrowski.com

 

 

Iwona Skibińska - kierownik pracowni krawieckiej Akademii Pasji

Projektantka mody, scenograf, krawcowa. W 2010 roku uzyskała dyplom Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na Wydziale Wzornictwa w specjalności Projektowanie Ubioru.
Absolwentka Podyplomowej Szkoły Pedagogicznej. Jej ogromna pasja oraz wykształcenie artystyczne powoduje chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie. Styl projektantki najlepiej wyraża nazwa autorskiego projektu My freedom, którego realizację rozpoczęła w 2012 roku, projektując i szyjąc odzież „oversize”.

Wcześniej, od 2005 do 2011 roku prowadziła własną Pracownię Krawiectwa Miarowego Studio Issaria, projektując i szyjąc suknie ślubne, stroje do reklam telewizyjnych oraz stroje sceniczne dla znanych postaci ze świata artystycznego (śpiewaków, aktorów, tancerzy). Obecnie współpracuje ze studiem projektowania i szycia odzieży oraz prowadzi warsztaty szycia dla osób dorosłych i dzieci.

Dominika Jankowska

  

Kreatywna dusza, studentka dziennikarstwa i nowych mediów na uczelni Collegium Civitas. W czasie wolnym prowadzi swój kanał na YouTubie. W social mediach działa od kilku lat, tworzy własną społeczność, publikuje pod pseudonimem Janczi_. Uwielbia malować i podróżować.   
Miłośniczka zwierząt.                                                                                                                                 


Andrzej Kruk 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                                                                                   
Projektant gier szkoleniowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz manager sklepu Planszówki AP. W Akademii Pasji zaraża wszystkich swoją pasją do gier. Doktorant i wykładowca związany z Uniwersytetem SWPS w Warszawie. Z wykształcenia i z pasji psycholog. Prywatnie gra na gitarze, spływa wszystkimi rzekami Polski i uczy Mastifa siedzieć oraz leżeć.


 

Zofia Pakulska 


Artystka wyobraźni.Od dziecka wymyśla różne gry i zabawy. Posiada wyższe wykszałcenie z zakresu event managementu, a także ukończone kursy animatora czasu wolnego, animatora
czasu wolnego dla dzieci i kurs wychowacy kolonijnego. Prowadzi urodziny dla dzieci, jest animatorem na wielu grach miejskich i wydarzeniach kulturalnych, uwielbia fantastykę, gry planszowe i fabularne.
Karolina Piela 


Pedagog i architekt wnętrz. W 2013 r. uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego na wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną.
Prowadzi lekcje oraz warsztaty z różnych dziedzin sztuk plastycznych. Lubi gotować i oglądać stare polskie komedie. Wolny czas najchętniej spędziłaby odwiedzając muzea świata.

 

 

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Gra miejska "W poszukiwaniu zaginionej Pasji"

Już 31 sierpnia w godzinach 11:00 - 13:45 gra miejska pod tytułem "Poszukiwacze zaginionej Pasji"

więcej...
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze letnie zajęcia w Warszawie.

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]