Umuzykalnienie

Umuzykalnienie

Opis zajęć

Zajęcia umuzykalniające to zajęcia dla dzieci, które lubią śpiewać, tańczyć oraz bawić się przy muzyce.

Zajęcia mają na celu rozwijanie poczucia rytmicznego, tonalnego, a także usprawnianie koordynacji ruchowej. Na zajęciach dzieci poznają wiele ciekawych piosenek, do których będą akompaniować na instrumentach perkusyjnych, zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami melodyczno-rytmicznymi oraz będą mogły wyrazić swoją ekspresję za pomocą improwizacji ruchowej do muzyki różnych gatunków. 

Cel zajęć:
- Wykorzystanie aktywnych form kontaktu z muzyką
- Kształtowanie poczucia rytmu i świadomości ruchowej
- Wyzwalanie ekspresji i kreatywności
- Uwrażliwienie, pobudzenie emocji i radości

Korzyści:
- Kontakt z muzyką klasyczną
- Rozwój motoryczny
- Wzbudzenie wrażliwości na sztukę

Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia, należy zabrać ze sobą skarpetki antypoślozgowe.
 

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
45 zł - jednorazowo
35 zł - karnet 

Terminy zajęć

PIĄTEK
18:00 - 18:30, grupa 3 - 5 lat - Grupa otwarta

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję