Sensoplastyka

Sensoplastyka

Opis zajęć

"Cynamonowa, pomarańczowa, migdałowa... słodka, słona, lekka... mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta ekologicznych barw". 

Sensoplastyka® prowadzona jest przez certyfikowanego Trenera 1 st. Darię Plaskiewicz. Zajęcia wpływają na stymulację wszystkich zmysłów oraz na optymalny rozwój całego organizmu. Stymulując receptory wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w mózgu. Im jest ich więcej tym "łatwiej" nam się myśli, tym sprawniej przebiegają wszelkie procesy analizy i syntezy w naszym umyśle. Materiały sensoryczne na zajęciach opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Produkty te mogą jednak zawierać gluten, białka mleka krowiego i śladowe ilości jajek.

Cel zajęć:
- Kształtowanie zdolności motorycznych i poznawczych
- Pobudzenie naturalnej ciekawości
- Adaptacja do wspólnej zabawy
- Ćwiczenie dużej i małej motoryki

Korzyści:
- Przegląd różnych zabaw sensorycznych dla dzieci
- Kontakt z rówieśnikami
- Adaptacja do pracy w grupie
- Pogłębienie więzi dziecko – rodzic podczas wspólnej zabawy

Prosimy o zabranie ze sobą ubranka na zmianę dla dziecka. Obowiązuje zmiana obuwia.

Prowadzący

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny z kilkuletnim doświadczeniem. Certyfikowany Trener Sensoplastyki 1 stopnia. Założycielka firmy Zabawy z Sensem, bo lubi bawić się z sensem. Prywatnie mama dwuletniej Emilki i pasjonatka książek dla dzieci. Od zawsze otoczona dziećmi, kreatywnie spędza z nimi czas przemycając w zabawie naukowe treści.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
60 zł - jednorazowo
50 zł - karnet 

Terminy zajęć

WTOREK
11:00 - 11:45, grupa 10 miesięcy - 2,5 roku - Grupa aktywna

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję