Stwórz z nami niezapomniany mikro ogród w wybranym szklanym słoju! 

Warsztaty mają na celu kreatywne spędzenie czasu, nauczenie się jak pielęgnować i dbać o rośliny w domu oraz zarażenie miłością do roślin. Podczas spotkania każdy z uczestników samodzielnie według własnego pomysłu zaaranżuje ogród w szkle, a następnie zabierze go do domu, pracy lub obdaruje nim kogoś bliskiego. Mikroogrody są niezwykle piękną dekoracją oraz ciekawym obiektem do obserwacji. Podczas warsztatów krok po kroku zostaną omówione zasady tworzenia ekosystemów w szkle. Spotkanie trwa zazwyczaj ok. 1,5 godziny, ale pracujemy bez pośpiechu, każdy we własnym tempie. Dzielimy się pomysłami i wzajemnie pomagamy.

Propozycje mikroogrodów:
1. Mikroogród leśny (przykładowa roślinność: paprocie, bluszcze, fittonie, skrzydłokwiaty). Zazwyczaj znajduję się w nich jedna większa główna roślina oraz mniejsza jako uzupełnienie. Dodatki to gałązki, szyszki, kora, większe kamienie i drobne kamyczki. Słoje są gładkie – bez ozdób, ale mogą być udekorowane sznurkiem lnianym, zawieszką, itp.
2. Mikroogród pustynny/skalny (z roślinami sucholubnymi jak aloes, grubosze, eszeweria, opuncje, kalanchoe). Roślinność w tym przypadku umieszczana jest w mniejszych słojach, bardziej otwartych. Aranżacja z sukulentami zawiera ok. 3 roślin oraz kruszywa ozdobne.

Koszt: Koszt zajęć waha się od 170 do 230 zł, w zależności od wybranego słoja. 
 

*Uczestnik zgłaszając się na warsztaty, automtycznie akceptuje Regulamin warsztatów.

zapisz się
Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Grudniowe warsztaty
więcej...
Kucykowa Opowieść - edukacyjna gra fabularna
więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]