Literkowo - kolorowo - Nauka poprzez zabawę

Literkowo - kolorowo - Nauka poprzez zabawę

Opis zajęć

Czy zastanawialiście się kiedyś jak bawić się ze swoim dzieckiem, by chętnie się uczyło i szybko rozwijało?

Literkowo - Kolorowo jest to autorski program nauki i rozwoju poprzez zabawę. Na zajęciach nauczymy się rozpoznawać literki, oswoimy się z wyglądem kształtów i kolorów, a także poznamy otaczający nas świat dzięki doświadczaniu go wyobraźnią. Kosmos? morze? statek piracki? Zamek księżniczki? Każde miejsce pełne jest ciekawych kształtów i żywych kolorów. Dzięki wprowadzeniu elementu edukacyjnego do zabawy fabularnej, dzieci będą się świetnie bawić i rozwijać swoją wiedzę o świecie.   

Nasze scenariusze są autorskie, co zapewnia niepowtarzalność wrażeń i zdobytej wiedzy!
Zajęcia rozpoczynamy dyskusją z dziećmi na wybrany temat (np. kosmos i znajdujące się w nim ciała niebieskie). Następnie dzieci są wprowadzane w fabularny świat, poprzez prace plastyczne, zabawy ruchowe, a także nieustającą opowieść prowadzącej, która utrzymuje zaangażowanie wśród dzieci. Do zabaw wplatane są elementy edukacyjne tak, by dziecko bawiąc mogło się dodatkowo uczyć otaczającego je świata :)

Cel:
- Pobudzenie wyobraźni i kreatywności
- Nauka literek, cyferek, kształtów i faktur
- ćwiczenie własnej inicjatywy w zabawach

Korzyści:
- Przegląd zabaw fabularnych, które można potem zastosować w domu
- Umiejętność rozpoznawanie literek, cyferek, kształtów i faktur
- Rozwinięcie nieszablonowego postrzegania świata

Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia, należy zabrać ze sobą skarpetki antypoślozgowe.
 

Prowadzący

Sofia Lewandowska

Sofia Lewandowska

Artystka wyobraźni :)

Od dziecka wymyśla różne gry i zabawy. Posiada wyższe wykszałcenie z zakresu event managementu, a także ukończone kursy animatora czasu wolnego, animatora czasu wolnego dla dzieci i kurs wychowacy kolonijnego. Prowadzi urodziny dla dzieci, jest animatorem na wielu grach miejskich i wydarzeniach kulturalnych, uwielbia fantastykę, gry planszowe i fabularne.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
50 zł - jednorazowo
40 zł - umowa semestralna

Terminy zajęć

PIĄTEK
16:45 - 17:30, grupa 4 - 6 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję