LETNIA AKADEMIA PASJI

LETNIA AKADEMIA PASJI

Opis zajęć

 

Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło wakacje w bardzo atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?

Świetnie trafiłeś!

U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć!

W Akademii Pasji znajdziesz wiele aktywności: od eksperymentów, zajęć muzycznych, plastycznych, poprzez informatyczne, do majsterkowania, robotyki, szycia, czy warsztatów cukierniczych, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Mamy najciekawszy program letnich zajęć w Warszawie :-)

Zapraszamy! 

 

CEL:

Atrakcyjne spędzenie lata w mieście. Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka. 

TURNUSY:

Turnus X: 26 - 30 sierpnia 2019  - tydzień holenderski (3 wolne miejsca!) 

LOKALIZACJA

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA, ul. BERENSONA 8C

ZAPEWNIAMY

Cena:

699 zł za turnus

Dla naszych uczniów 10% rabatu

dla rodzeństwa 5% rabatu

Kolejne turnusy: 5%, 10%, 15% rabatu


Warunki rezerwacji:

Aby dokonać rezerwacji miejsca, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Prosimy o wpłatę 150 zł zaliczki przelewem na konto w dniu dokonania rezerwacji. Brak płatności spowoduje anulowanie rezerwacji. Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji półkolonii z powodu braku minimalnej ilości osób do uruchomienia półkolonii.

Pozostała część kwoty płatna do 21 dni przed rozpoczęciem turnusu.
W odpowiedzi na dokonaną rezerwację otrzymają Państwo maila zwrotnego z danymi do przelewu.
 

Prosimy uprzejmie o wypełnienie i dostarczenie do nas, lub przesłanie skanem poniższych dokumentów.

Bez nich dziecko nie może zostać przyjęte na turnus.

Regulamin Letniej Akademii Pasji

Karta uczestnika Letniej Akademii Pasji 

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Sofia Lewandowska

Sofia Lewandowska

Artystka wyobraźni :)

Od dziecka wymyśla różne gry i zabawy. Posiada wyższe wykszałcenie z zakresu event managementu, a także ukończone kursy animatora czasu wolnego, animatora czasu wolnego dla dzieci i kurs wychowacy kolonijnego. Prowadzi urodziny dla dzieci, jest animatorem na wielu grach miejskich i wydarzeniach kulturalnych, uwielbia fantastykę, gry planszowe i fabularne.

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny z kilkuletnim doświadczeniem. Certyfikowany Trener Sensoplastyki 1 stopnia. Założycielka firmy Zabawy z Sensem, bo lubi bawić się z sensem. Prywatnie mama dwuletniej Emilki i pasjonatka książek dla dzieci. Od zawsze otoczona dziećmi, kreatywnie spędza z nimi czas przemycając w zabawie naukowe treści.

Karolina Piela

Karolina Piela

Pedagog i plastyk. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogiczne. Prowadzi lekcje oraz warsztaty z różnych dziedzin sztuk plastycznych oraz rękodzieła. Interesuje się łaczeniem sztuki i pedagogiki, w 2019 r. ukończyła kurs Arteterapii I st. w sztukach wizualnych.

Zapisz się

Cena zajęć

Terminy zajęć

10 TURNUSÓW

Zajęcia od poniedziałku do piątku 7:30 - 18:00

Lokalizacja: Warszawa – Zielona Białołęka

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję