Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło wakacje w bardzo atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?

Świetnie trafiłeś!

U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć!

W Akademii Pasji znajdziesz wiele aktywności: od eksperymentów, zajęć muzycznych, plastycznych, poprzez informatyczne, do majsterkowania, robotyki, szycia, czy warsztatów cukierniczych, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Mamy najciekawszy program półkolonii w Warszawie :-)

Zapraszamy! 

 

CEL:

Atrakcyjne spędzenie lata w mieście. Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka. 

TURNUSY:

Turnus I: 24 - 28 czerwca 2019 

Turnus II: 1 - 5 lipca 2019

Turnus III: 8 - 12 lipca 2019

Turnus IV: 15 - 19 lipca 2019

Turnus V: 22 - 26 lipca 2019

Turnus VI: 29 lipca - 2 sierpnia 2019

Turnus VII: 5 - 9 sierpnia 2019

Turnus VIII: 12 - 14 sierpnia i 16 sierpnia 2018 ( 15 sierpnia Akademia Pasji nieczynna)

Turnus IX: 19 - 23 sierpnia 2019

Turnus X: 26 - 30 sierpnia 2019 

LOKALIZACJA

WARSZAWA BIAŁOŁĘKA, ul. BERENSONA 8C

ZAPEWNIAMY

Cena:

599 zł za turnus

Dla naszych uczniów 10% rabatu

dla rodzeństwa 5% rabatu

Kolejne turnusy: 5%, 10%, 15% rabatu

 PROMOCJA!!!
przy wpłacie jednorazowej do 15 maja 2019 cena za turnus tylko 499 zł*
* w promocji nie występują inne rabatyWarunki rezerwacji:

Aby dokonać rezerwacji miejsca, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Prosimy o wpłatę 150 zł zaliczki przelewem na konto w dniu dokonania rezerwacji. Brak płatności spowoduje anulowanie rezerwacji. Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji półkolonii z powodu braku minimalnej ilości osób do uruchomienia półkolonii.

Pozostała część kwoty płatna do 21 dni przed rozpoczęciem turnusu.
W odpowiedzi na dokonaną rezerwację otrzymają Państwo maila zwrotnego z danymi do przelewu.
Umowa oraz karta uczestnika zostanie przesłana w osobnym mailu.

zapisz się

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Sofia Pakulska

Artystka wyobraźni :)

Od dziecka wymyśla różne gry i zabawy. Posiada wyższe wykszałcenie z zakresu event managementu, a także ukończone kursy animatora czasu wolnego, animatora
czasu wolnego dla dzieci i kurs wychowacy kolonijnego. Prowadzi urodziny dla dzieci, jest animatorem na wielu grach miejskich i wydarzeniach kulturalnych, uwielbia fantastykę, gry planszowe i fabularne.

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.

Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny z kilkuletnim doświadczeniem. Certyfikowany Trener Sensoplastyki 1 stopnia. Założycielka firmy Zabawy z Sensem, bo lubi bawić się z sensem. 

Prywatnie mama rocznej Emilki i pasjonatka książek dla dzieci. Od zawsze otoczona dziećmi, kreatywnie spędza z nimi czas przemycając w zabawie naukowe treści.

Joanna Karaszewska

mgr Joanna Karaszewska, absolwentka Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, lektorka z 8- letnim stażem pracy. Swoją kariere zaczynała własnie w przedszkolu gdzie swoim podejściem do dzieci i kompetencją odniosła pierwsze sukcesy. Pracowała na wielu poziomach językowych,a w ostatnim czasie przygotowywała kandydatów do egzaminu militarnego wg STANAG. Pani Joanna to bardzo otwarta, bezposrednia osoba, która ujmuje swoja pomysłowością i kreatywnoscią na zajeciach, pasjonatka teatru, szycia oraz konstrucji odzieży. Obecnie koordynator szkoły językowej Busy Junior, odpowiedzialny na oprawe merytoryczną i metodyczną.

Inicjatorka szkoły językowej Busy Junior, w Akademii Pasji prowadzi zajęcia Busy Baby, Busy Adult oraz Busy Artists

Karolina Piela

Pedagog i architekt wnętrz. W 2013 r. uzyskała dyplom Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Studium Pedagogicznego na wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Prowadzi lekcje oraz warsztaty z różnych dziedzin sztuk plastycznych. Lubi gotować i oglądać stare polskie komedie. Wolny czas najchętniej spędziłaby odwiedzając muzea świata.

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze półkolonie w Warszawie.

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]