Letnia Akademia Pasji

Letnia Akademia Pasji

Opis zajęć

Czy chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło letnie wakacje w bardzo atrakcyjny sposób i jednocześnie mądrze rozwijało swoje zainteresowania?
Świetnie trafiłeś! U nas dzieci nigdy się nie nudzą, bo mają ogromny wybór zajęć!

W Akademii Pasji znajdziesz wiele aktywności: od zajęć muzycznych, plastycznych, poprzez informatyczne, do majsterkowania, szycia, czy warsztatów kulinarnych, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry. W wakacje 2020 uruchamiamy 9 tygodni tematycznych związanych z kulturami różnych krajów świata!

Zapewniamy:
-
Opieka od 7:30 do 18:00,
Dwie wycieczki w tygodniu (w zależności od turnusu):  Teatr Wielki Opera Narodowa, Polskie Radio, Pałac Kultury i Nauki, teatr itp.
- Wykwalifikowaną kadrę: wychowawcy + instruktorów wyspecjalizowanych w prowadzeniu zajęć w danej dziedzinie.
- Pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad dwudaniowy w formie cateringu z restauracji Natka i Tymianek, podwieczorek oraz ciepłe i zimne napoje)
- Ubezpieczenie NNW
- Upominek na koniec turnusu dla każdego uczestnika

Przykładowe zajęcia: (zależności od turnusu): 
Zajęcia muzyczne, DIY – Do It Yourself, gry fabularne, filcowanie, szycie na maszynach, Angielski na wesoło, jezyk migowy, Minecraft EDU, etnodesign, rytmika, warsztaty kulinarne, zajęcia teatralne, Pomysły na zmysły, malarstwo, animacja filmowa, a ponadto: kino AP, wspólne granie w planszówki oraz WYCIECZKI :)


Turnusy:

Tydzień 1 - 29.06. - 3.07.2020 Portugalski
Tydzień 2 -
06.07. - 10.07.2020 Węgierski
Tydzień 3 -
13.07 - 17.07.2020 Słowiański
Tydzień 4 -
20.07. - 24.07.2020 Japoński
Tydzień 5 -
27.07. - 31.07.2020 Bałkański 
Tydzień 6 - 3.08. - 7.08.2020 Latynoski (Brak miejsc)
Tydzień 7 - 10.08. - 14.08.2020 Skandynawski (1 miejsce)
Tydzień 8 - 17.08. - 21.08.2020 Hiszpański (6 miejsc wolnych)
Tydzień 9 - 24.08.- 28.08.2020 Polski (5 miejsc wolnych)

Cel:
- Atrakcyjne spędzenie lata w mieście
- Wspieranie rozwoju talentów każdego dziecka

Korzyści: 
- Przegląd zajęć Akademii Pasji
- Poznanie koleżanek i kolegów o wspólnych zainteresowaniach
- Odwiedzenie kulturalnych miejsc Warszawy, podczas organizowanych wycieczek

Warunki rezerwacji:
Aby dokonać rezerwacji miejsca prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o wpłatę 200 zł zaliczki przelewem na konto w dniu dokonania rezerwacji. Brak płatności spowoduje anulowanie rezerwacji. Zwrot zaliczki nastąpi wyłącznie w przypadku odwołania organizacji półkolonii z powodu braku minimalnej ilości osób do uruchomienia półkolonii. Pozostała część kwoty płatna do 14 dni przed rozpoczęciem turnusu. W odpowiedzi na dokonaną rezerwację otrzymają Państwo maila zwrotnego z danymi do przelewu. Umowa oraz karta uczestnika zostanie przesłana w osobnym mailu. Mogą je Państwo je znaleźć poniżej.

Przykładowy program turnusu

Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 tegoroczne programy zostaną opublikowane z opóźnieniem. Dokładamy wszelkich starań by spełniać wszelkie wymogi sanitarne oraz organizować ciekawe wycieczki.

Regulamin
Karta uczestnika

Prowadzący

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Bogumiła Dziel-Wawrowska

Absolwentka Studium Pieśni na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina (2013) oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego w klasie śpiewu prof. Jadwigi Rappé (2004). Obecnie doktorantka na macierzystej Uczelni. Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Hrabiny w „Weselu Figara” W. A. Mozarta. Od tego czasu regularnie występuje w spektaklach teatralnych i galach koncertowych w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia, Luxemburg, Szwajcaria, Francja, Czechy, Dania, Szwecja, Białoruś, Izrael, Palestyna). Istotnym polem działalności artystki jest interpretacja i badania nad muzyką polską, którą stara się od wielu lat przybliżać publiczności pełniąc funkcje: prezesa Fundacji im. Zygmunta Noskowskiego oraz dyrektora Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej „Muzyczne przestrzenie” w Wielkopolsce.

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Daria Plaskiewicz ZABAWY Z SENSEM

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny z kilkuletnim doświadczeniem. Certyfikowany Trener Sensoplastyki 1 stopnia. Założycielka firmy Zabawy z Sensem, bo lubi bawić się z sensem. Prywatnie mama dwuletniej Emilki i pasjonatka książek dla dzieci. Od zawsze otoczona dziećmi, kreatywnie spędza z nimi czas przemycając w zabawie naukowe treści.

Karolina Piela

Karolina Piela

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona, dyplom magistra sztuki w specjalności architektura wnętrz zdobyła w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W 2013 ukończyła Studium Pedagogiczne przy Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną. Działania w kierunku edukacji artystycznej podejmuje od 2014 roku począwszy od nauczania plastyki w szkołach podstawowych przez nauczanie malarstwa oraz specjalności artystycznych (reklama wizualna, scenografia) w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. W Akademii Pasji prowadzi zajęcia malarstwa oraz rękodzielnicze dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
699 zł - Turnus

Dla uczestników zajęć cyklicznych Akademii Pasji 5% rabatu
Dla rodzeństwa 5% rabatu (II dziecko na turnusie)
Kolejny turnus  5% rabatu

Terminy zajęć

9 turnusów tematycznych
Zajęcia warsztatowe z podziałem na grupy

​​​​​​Grupa 5 - 12 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję