Opis zajęć

Prowadzący

Akademia Pasji

Szkoła Szczęścia

Karolina Piela
Wierzymy, że każdy młody człowiek jest obdarzony wyjątkowym talentem, a rolą nauczyciela jest jedynie umiejętnie ten talent wydobyć. „Szkoła szczęścia” to projekt przygotowujący dzieci do życia w taki sposób, by nie zatraciły tego, co najważniejsze – poczucia rzeczywistości i swojej kreacji w dającym spełnienie zrównoważeniu. Dziś nasze marzenie urzeczywistnia się dzięki wsparciu zespołu trenerów, którzy iskrą szczęścia rozpalają serca młodych ludzi.

 

Akademia Pasji

Olga Mikiciuk-Franczuk - English Team

Założycielką szkoły English Team oraz prowadzącą zajęcia w Akademii Pasji jest Olga Mikiciuk-Franczuk, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, mama małego chłopca, lektorka języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu, również na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Olga przykłada wielką wagę do poprawnej wymowy, ogromnej ilość pozytywnej energii i kreatywności w nauczaniu najmłodszych. Dzieci na zajęciach na pewno nie będą się nudzić!

Katarzyna Laskowska

Katarzyna Laskowska

W latach 1995-2001, studiowała śpiew (sopran liryczny), u Pani prof. Janiny Skalik – wybitnej śpiewaczki i wieloletniego dziekana Akademii Muzycznej w Warszawie. W ramach dokształcania, brała udział w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez wybitnych śpiewaków: p.Karczykowskiego, p. Panerai’a, p. Riciarelli.

Na scenie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, wcielając się w rolę Małgosi w op. „Jaś i Małgosia” Humperdincka, z którym odbyła tournée po Niemczech.

W 2004r. została laureatką pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Polska Muzyka Wokalna”.

Brała udział w spektaklach operowych i galach koncertowych w kraju i za granicą : Włochy, Niemcy, Anglia, Francja , Hiszpania, Praga (Opera Praska – partia Louisy z op. „Louisa” Charpentiera), Szwajcaria, Słowacja. Współpracowała również ze scenami operetkowymi: z Operą Krakowską (”Wesoła Wdówka”), a od roku 2007r. z Operetką w Warszawie. Współpracuje z wieloma uznanymi filharmoniami, dyrygentami, orkiestrami, kompozytorami (głównie muzyki filmowej). Szczególnie cenna dla śpiewaczki jest współpraca z Michałem Lorencem, z którym nagrała muzykę m.in. do spektaklu „Irlandzkie Historie” dla Teatru im. Jaracza w Łodzi) oraz na zaproszenie kompozytora, brała udział w Europejskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Artystka nagrała płytę wydawnictwa Warner Classics, z towarzyszeniem London Symphony Orchestra, a samo nagranie orkiestry zostało zrealizowane w jednym z najsłynniejszych studiów nagraniowych – Abbey Road w Londynie. LSO w studio Abbey Road poprowadził brytyjski dyrygent Lee Reynolds.

Karolina Chlipała-Dobosz

Karolina Chlipała-Dobosz

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof.
Beaty Warykiewicz-Siwy i adt dr hab. Adama Mokrusa oraz stażu artystycznego w Uniwersytecie
Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jana Staniendy, ukończyła również klasę
kameralistyki w Hochschule für Musik, Theater und Medien w Hanowerze pod kierunkiem prof.
Olivera Wille.
Jest laureatką XI Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Premio Citta’di Padova, absolwentką
Akademii Sinfonia Varsovia, stypendystką Cambridge International String Academy,
Międzynarodowego Centrum Edukacji Mistrzowskiej Pro Bono Musicae oraz jako członek kwartetu
smyczkowego Amelior Quartet jest laureatką Festiwalu Heidelberger Frühling.
Współpracując z Amelior Quartet oraz orkiestrami m.in. European Union Youth Orchestra, Polską
Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Orkiestrą Sinfonia Varsovia występuje w największych salach
koncertowych świata.
Jest założycielką i dyrektor artystyczną „Vitis Music Sfera Festival” w Winnicy Janowice.

Zapisz się

Cena zajęć

Terminy zajęć

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję