Przygoda dla małych kucyków z Equestrii właśnie się rozpoczyna! Wszystkie dzieci w wieku 5-8 lat zapraszamy na grę fabularną „Equestria - Puść wodze fantazji!”. Gwarantowane wspólne kucykowe historie pełne magii, przyjaźni i nauki poprzez zabawę! 

 „Equestria – puść wodze fantazji!” To gra, w której prowadzący, zwany mistrzem gry, zaczyna snuć opowieść dziejąca się w świecie bajkowych koników, zaś pozostali uczestnicy grają ich role. Na początku decydują jakimi chcą być kucykami i zaznaczają swoje wybory na specjalnej karcie postaci, na której mogą również narysować zwierzaka, w którego się wcielą. Od tego momentu uczestnicy odgrywają swoje kucyki i kierują ich losami wspólnie z mistrzem gry.

W przygodach często chodzi o sprytne, pokojowe rozwiązanie problemu razem ze swoimi przyjaciółmi. Nierzadko dobrym pomysłem będzie rozwiązanie zagadki, narysowanie lub pokazanie czegoś.

Myślisz o kucyku, takim jak Fluttershy, który posiada talent do rozmawiania z każdym i chciałby przełamać swoją nieśmiałość? Żaden problem. A może będzie zupełnie inny, silny, zaangażowany, chcący nauczyć się jak nie zostawiać po sobie bałaganu? Dzięki mocy przyjaźni i współpracy można przezwyciężyć każdą kucykową słabostkę i stawić czoła wyzwaniom w świecie Equestrii!

Zajęcia poprowadzi pan Adrian Lewandowski, doświadczony prowadzący mistrz gier wyobraźni, entuzjasta fantastyki i gier planszowych.


Koszt zajęć: 50 zł / 120 minut

*W celu rezerwacji miejsca na zajęciach, prosimy o wpłatę zadatku* w wysokości 30% wartości kursu.
W tytule wpłaty prosimy wpisać: imię, nazwisko oraz rodzaj kursu (np.: Jan Kowalski - majsterkowanie).
Nr konta: Bank BZWBK 84 1090 1841 0000 0001 3324 1637

*UWAGA! W przypadku niezgłoszenia się na zajęcia zadatek nie jest zwracany!

zapisz się

Prowadzący

Adrian Lewandowski

Artysta fabuły :)

Wieloletni Mistrz Gry, twórca scenariuszy do gier. Adrian prowadzi warsztaty dla starszych graczy, zapraszamy także dorosłych.

Posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu gier fabularnych. Dzięki wciągającej narracji,  grze aktorskiej i nietuzinkowej fabule wprowadza graczy w świat sesji, który staje się żywym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Dzięki przemyślanym wątkom gracze oprócz zabawy wyciągają również przydatne się w lekcje dla siebie. Chcesz być bardziej komunikatywny, stanowczy, pragniesz lepiej rozumieć swojego rozmówcę? Nauczysz się tego na sesjach!

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Grudniowe warsztaty
więcej...
Kucykowa Opowieść - edukacyjna gra fabularna
więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]