Imagolandia - edukacyjne zabawy fabularne

Imagolandia - edukacyjne zabawy fabularne

Opis zajęć

Wyrusz z nami w niezwykłą podróż do świata wyobraźni! Kraina fabularnych zabaw edukacyjnych pokaże Ci, że zdobywanie wiedzy może być super ciekawe! 

Imagolandia - edukacyjne zabawy fabularne jest to autorski program nauki i rozwoju poprzez zabawę. Każde z naszych zajęć to oddzielna przygoda fabularna z elementami edukacyjnymi. Do każdej historii wplatamy ogólną wiedzę o świecie. Nasze historie opierają się o wyobraźnię, dzięki której dziecko będzie mogło zwiedzić odległe zakątki naszego globu, popływać w morzu, wyruszyć na biegun północny, a nawet polecieć w kosmos. Dzięki zabawie połączonej ze zdobywaniem wiedzy Twoje dziecko pozna i zrozumie otaczający go świat. 

Cel:
- Pobudzenie wyobraźni i kreatywności
- Zdobycie ogólnej wiedzy o świecie
- Ćwiczenie własnej inicjatywy w zabawach i współpracy z innymi

Korzyści:
- Przegląd zabaw fabularnych, które można potem zastosować w domu
- Nabycie ogólnej wiedzy o świecie
- Rozwinięcie nieszablonowego postrzegania świata, kreatywności, inicjatywy w zabawach, odblokowanie ekspresji własnej

Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia, należy zabrać ze sobą skarpetki antypoślozgowe.
 

Prowadzący

Sofia Lewandowska

Sofia Lewandowska

Artystka wyobraźni :)

Od dziecka wymyśla różne gry i zabawy. Posiada wyższe wykszałcenie z zakresu event managementu, a także ukończone kursy animatora czasu wolnego, animatora czasu wolnego dla dzieci i kurs wychowacy kolonijnego. Prowadzi urodziny dla dzieci, jest animatorem na wielu grach miejskich i wydarzeniach kulturalnych, uwielbia fantastykę, gry planszowe i fabularne.

Zapisz się

Cena zajęć

Koszt zajęć:
50 zł - jednorazowo
40 zł - umowa semestralna

Terminy zajęć

WTOREK
18:15 - 19:00, Grupa 7 - 10 lat

Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję