W English Team wierzymy, że nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć przygodę z językiem obcym, a dzieciństwo to najlepszy moment, aby przekonać się, że nauka języka angielskiego może być przyjemnością. Swoją ofertę w Akademii Pasji kierujemy właśnie do dzieci, tych najmłodszych i troszkę starszych: przedszkolaków, uczniów klas 1-3 oraz 4-6 szkoły podstawowej. 

Jak uczymy?

PRZEDSZKOLAKI

Okres przedszkolny to niewątpliwie czas, w którym między zabawą a nauką można postawić znak równości. Wprowadzanie języka angielskiego na tak wczesnym etapie życia dziecka powinno odbywać się na zasadzie immersji, czyli „zanurzenia” w języku.  Na naszych zajęciach robimy to, co przedszkolakom sprawia przyjemność, czyli śpiewamy, pokazujemy, zgadujemy, chowamy, szukamy, tylko… po angielsku. Nasze zajęcia to przede wszystkim radość, zabawa i energia, a nauka języka angielskiego to naturalna konsekwencja :) 

Zdajemy sobie sprawę, że powtarzanie prezentowanych przez nas słówek, piosenek i rymowanek jest bardzo ważne, więc zaopatrujemy Rodziców w materiały wspomagające, tak, aby mogli śpiewać i bawić się ze swoim Dzieckiem w języku angielskim także w domu. 

Prowadząca

Założycielką szkoły English Team oraz prowadzącą zajęcia w Akademii Pasji jest Olga Mikiciuk-Franczuk, absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, mama rocznego chłopca, lektorka języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu, również na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To, co wyróżnia naszą Prowadzącą to dbałość o poprawną wymowę, ogromna ilość pozytywnej energii i kreatywność w nauczaniu najmłodszych. 

Grupy

Jesteśmy na etapie formowania grup, przewidujemy zajęcia w systemie porannym oraz popołudniowym.

Zbieramy Państwa sugestie dotyczące terminów zajęć w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Koszt i czas trwania zajęć

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym trwają 30 minut i ich koszt to 30 zł. (1 lub 2 razy w tygodniu)

Jak się zapisać?

Drodzy Rodzice, chcemy dać Wam możliwość poznania naszych zajęć zanim podejmiecie ostateczną decyzję, dlatego zapisy odbywają się w następujących krokach:

  1. Zgłoś chęć uczestnictwa w zajęciach w recepcji Akademii Pasji.

  2. Wpłać 30 zł (grupy przedszkolne)  na konto szkoły English Team, co jest jednocześnie potwierdzeniem rezerwacji i opłatą za pierwsze zajęcia. 

Nr konta do wpłaty: 55 1050 1025 1000 0092 2991 2267 ING Bank Śląski

Tytuł: Akademia Pasji + imię i nazwisko Dziecka + wiek/klasa Dziecka

  1. Przyjdź na pierwsze zajęcia ze swoim Dzieckiem i sprawdźcie, czy właśnie takich zajęć szukacie.

  2. Zapisz Dziecko na pierwszy semestr zajęć. 

zapisz się
Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Grudniowe warsztaty
więcej...
Kucykowa Opowieść - edukacyjna gra fabularna
więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]