Zapraszamy do naszej nowej szkoły językowej  „Busy Junior”. Nasza szkoła skupia się na maluchach, dzieciach szkolnych i dorosłych.
Wyrusz z nami w świat wspólnej podróży z językiem angielskim. Konkretna wiedza i umiejętności czekaja na Ciebie!

Zapewniamy innowacyjne metody połączone z autorskim programem nauczania. Nasi lektorzy to osoby z pasją i doświadczeniem. Niezwykle łatwo przychodzi im nawiązanie kontaktu z kursantami.

Busy Adult czyli kursy językowe dla osób dorosłych, skoncentrowane głównie na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych gdyż z doświadczenia wiemy, że na tej umiejętności najbardziej zależy słuchaczom. Jednakże, pozostałe sprawności takie jak czytanie, słuchanie oraz pisanie także są doskonalone podczas zajęć. Pracujemy na materiałach własnych, głównie na autentycznych tekstach prasowych lub/i naukowych. Lektor dobiera meteriały według zainteresowań i możliwości językowych danej grupy aby zwiększyć motywację oraz rozwinąć wiedzę zarówno jezykową jak i ogólną.

Prowadząca: Joanna Karaszewska
 

Koszt: 
2 x w tygodniu po 60 minut, Grupa do 8 osób, 280  zł / miesiąc
2 x w tygodniu po 60 minut, Grupa do 4 osób, 440 zł / miesiąc

1 x w tygodniu  60 minut, Grupa do 4 osób, 220 zł / miesiąc

Zajęcia indywidualne

Koszt: 100 zł / 60 min

zapisz się

Prowadzący

Szkoła Języków Obcych Busy Junior

Szkoła Języków  Obcych :” Busy Junior” - jest efektem współpracy dwóch kobiet, dwóch  spełnionych mam, które  wiedzą jak bardzo ważnym elementem w nauczaniu jest właściwy dobór odpowiednich aktywności wspomagający rozwój dziecka pod każdym względem. Tak się składa,że jedną z tych kobiet jest doświadczona lektorka języka angielskiego, co zaowocowało szkoła językową - miejscem, w którym rozwój poznawczy dzieci idzie w parze z doskonaleniem znajomości języka angielskiego.

W naszej szkole dobór narzędzi  pracy jest starannie przemyślany i dostosowany do potrzeb danej grupy wiekowej. Poza konwencjonalnymi metodami takimi jak: podejście komunikacyjne  czy metoda bezpośrednia, interesujemy się także innowacyjnymi elementami w nauczaniu takimi jak e- Twinning (współpraca szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno – komunikacyjnych).

Joanna Karaszewska

mgr Joanna Karaszewska, absolwentka Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, lektorka z 8- letnim stażem pracy. Swoją kariere zaczynała własnie w przedszkolu gdzie swoim podejściem do dzieci i kompetencją odniosła pierwsze sukcesy. Pracowała na wielu poziomach językowych,a w ostatnim czasie przygotowywała kandydatów do egzaminu militarnego wg STANAG. Pani Joanna to bardzo otwarta, bezposrednia osoba, która ujmuje swoja pomysłowością i kreatywnoscią na zajeciach, pasjonatka teatru, szycia oraz konstrucji odzieży. Obecnie koordynator szkoły językowej Busy Junior, odpowiedzialny na oprawe merytoryczną i metodyczną.

Inicjatorka szkoły językowej Busy Junior, w Akademii Pasji prowadzi zajęcia Busy Baby, Busy Adult oraz Busy Artists

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Wydarzenia końca roku szkolnego 2018/2019 w Akademii Pasji!
17-06-2019

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórczością artystyczną uczestników zajęć Akademii Pasji!

Czekają na Państwa trzy dni występów pokazujących pracę całorocznej pracy naszych podopiecznych. 

W programie koncerty muzyczne, balet, wystawy prac uczesrtników zajęć malarstwa oraz szycia.

więcej...
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze letnie zajęcia w Warszawie.

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]