Szkoła Tańca „Baletka” powstała ze szczerej pasji i miłości do tańca. Zamiarem naszej pracy, poza oczywistą zdolnością pięknego poruszania się, jest przekazanie zamiłowania do tego co robimy, do czego zmierzamy.

Taniec klasyczny – balet jest jedną z najstarszych technik tanecznych opracowanych i opisanych bardzo szczegółowo. Jego prawidłowe wykonanie to efekt wielu lat ciężkiej pracy nad własnym ciałem i umysłem.

Zajęcia baletowe dla dzieci nie są żmudną, nudną nauką kroków i póz. Kilkuletnie dzieci mogą podczas zajęć poczuć radość tańca i nauczyć się jak „ubrać” w kroki i figury własne emocje i temperament.

Lekcja składa się z:
- rozgrzewki,
- ćwiczeń na środku,
- nauki kroków baletowych i kroków podstawowych tańców ludowych ( np. polka, krakowiak)
- zabawy tanecznej i układów choreograficznych.
Zajęciom towarzyszy w głównej mierze muzyka klasyczna ( m.in.:P. Czajkowski, J. Strauss, L. Delibes, E. Grieg, D. Szostakowicz, A. Chaczaturian, A. Adam, F. Chopin, M. Ravel), a także ludowa czy filmowa.

Duży nacisk kładziony jest na muzykalne poruszanie się. Uczymy jak rozliczać muzykę, jak określać jej tempo i rytm, wprowadzamy podstawowe pojęcia muzyczne (takt, fraza, metrum), by móc profesjonalnie przekazywać kroki i choreografie.

Każdy jest tu traktowany wyjątkowo i uważnie. Indywidualne podejście do każdego ucznia pozwala na bardzo efektywną naukę.

Koszt zajęć:
40 zł / 45 min (lekcja jednorazowa)

Zajęcia wyłącznie cykliczne do końca stycznia 2019
Koszt zajęć: 120 zł / miesiąc

 

zapisz się

Prowadzący

Szkoła Tańca Baletka

Szkoła Tańca „Baletka” powstała ze szczerej pasji i miłości do tańca. Zamiarem naszej pracy, poza oczywistą zdolnością pięknego poruszania się, jest przekazanie zamiłowania do tego co robimy, do czego zmierzamy.

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Plan zajęć na rok szkolny 2018 / 2019
03-09-2018

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym planem zajęć odbywających się w Akademii Pasji. 
 

więcej...
Zapisy First Minute w Akademii Pasji!!!
14-09-2018

Zachęcamy do skorzystania z promocji FIRST MINUTE

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]