Szkoła Tańca „Baletka” powstała ze szczerej pasji i miłości do tańca. Zamiarem naszej pracy, poza oczywistą zdolnością pięknego poruszania się, jest przekazanie zamiłowania do tego co robimy, do czego zmierzamy.

Taniec klasyczny – balet jest jedną z najstarszych technik tanecznych opracowanych i opisanych bardzo szczegółowo. Jego prawidłowe wykonanie to efekt wielu lat ciężkiej pracy nad własnym ciałem i umysłem.

Zajęcia baletowe dla dzieci nie są żmudną, nudną nauką kroków i póz. Kilkuletnie dzieci mogą podczas zajęć poczuć radość tańca i nauczyć się jak „ubrać” w kroki i figury własne emocje i temperament.

Lekcja składa się z:
- rozgrzewki,
- ćwiczeń na środku,
- nauki kroków baletowych i kroków podstawowych tańców ludowych ( np. polka, krakowiak)
- zabawy tanecznej i układów choreograficznych.
Zajęciom towarzyszy w głównej mierze muzyka klasyczna ( m.in.:P. Czajkowski, J. Strauss, L. Delibes, E. Grieg, D. Szostakowicz, A. Chaczaturian, A. Adam, F. Chopin, M. Ravel), a także ludowa czy filmowa.

Duży nacisk kładziony jest na muzykalne poruszanie się. Uczymy jak rozliczać muzykę, jak określać jej tempo i rytm, wprowadzamy podstawowe pojęcia muzyczne (takt, fraza, metrum), by móc profesjonalnie przekazywać kroki i choreografie.

Każdy jest tu traktowany wyjątkowo i uważnie. Indywidualne podejście do każdego ucznia pozwala na bardzo efektywną naukę.

Koszt zajęć:
40 zł / 45 min (lekcja jednorazowa)

Zajęcia cykliczne - umowa semestralna 4 zajęcia: 120zł / miesiąc

 

zapisz się

Prowadzący

Szkoła Tańca Baletka

Szkoła Tańca „Baletka” powstała ze szczerej pasji i miłości do tańca. Zamiarem naszej pracy, poza oczywistą zdolnością pięknego poruszania się, jest przekazanie zamiłowania do tego co robimy, do czego zmierzamy.

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze letnie zajęcia w Warszawie.

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]