Prowadzący

Danuta Szpręgiel

Pedagog specjalny, terapeuta Integracji sensorycznej; mama Antosia, Jasia i Marianki; na co dzień pracuje w poradni i Fundacji Okno; inspirują mnie dzieci i korzystam z czego mogę by pobudzić zmysły małego i dużego człowieka - dlatego lubię to co robię!

Andrzej Kruk

Projektant gier szkoleniowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz manager sklepu Planszówki AP. Programowanie i algorytmika jest dla niego kolejną formą kreatywności, którą wykorzystuje, nie tylko w projektach wirtualnych, ale także w tworzeniu gier planszowych. Doktorant i wykładowca związany z Uniwersytetem SWPS w Warszawie. Z wykształcenia i z pasji psycholog. Interdyscyplinarność i znajomość psychologii społecznej sprawiają, że prowadzone przez niego zajęcia pozwalają uczestnikom nie tylko na efektywną naukę nowych umiejętności, ale także na lepsze zrozumienie swoich mocnych stron. Prywatnie gra na gitarze, spływa wszystkimi rzekami Polski i uczy Mastifa siedzieć oraz leżeć. 

Marta Odolak

Magister filologii angielskiej i studentka Kolegium Kształcenia. Nauczycieli Języka Angielskiego UW.

Marta pasjonuje się językiem angaielskim. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę innym, zwłaszcza dzieciom, dzięki którym odkrywa coraz to nowe metody skutecznego nauczania poprzez zabawę :)

Fundacja Szczęśliwi bez Cukru

Misją Fundacji „Szczęśliwi Bez Cukru” – ruchu społecznościowego – jest inspirowanie do zmiany nawyków żywieniowych oraz poszerzanie świadomości dotyczącej szkodliwego wpływu cukru na zdrowie i jakość życia człowieka poprzez edukację i wsparcie eksperckie.
Jesteśmy przekonani, że dzielenie się wiedzą, słodką bezcukrową praktyką i własnym doświadczeniem – w oparciu o pozytywne relacje międzyludzkie – buduje szczęśliwe i zdrowe społeczeństwo.

Know How

Fundacja Know - How oferuje ponadto: 
Kursy maturalne - Matematyka, Fizyka, Zajęcia z Matematyki i Fizyki na dowolnym poziomie, Kursy inżynierskie: Elektronika, Programowanie, Modelowanie i druk 3D.

Więcej informacji na stronie: https://know-how.org.pl/

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
Nowe zajęcia
08-02-2019

Zapraszamy na nowo powstałe zajęcia!

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]